як використовувати випрямляч волосся на довгому волоссі

Є ряд переваг у використанні випрямляч для волосся і одна з них ви можете отримати красиві, гладкі зачіски, які так популярні сьогодні. Коли мова заходить про використання випрямляча волосся на довгому волоссі, є кілька речей, які ви повинні знати. Ці поради допоможуть вам отримати кращі результати.

шампунь і стан вашого волосся

Ви повинні будете мити волосся з дійсно хорошим зволожуючим шампунем і кондиціонером. Це допоможе запобігти пошкодженню волосся при використанні випрямляча волосся. Причина, по якій випрямлячі волосся може пошкодити волосся пов’язане з високим рівнем тепла. Ви повинні також використовувати сироватку випрямляч волосся, щоб запобігти пошкодження.

сухе волосся

Хоча ви можете використовувати випрямлячі волосся на вологе волосся, результат буде набагато краще, якщо вона повністю не висохне. Він повідомив, що ви нехай ваші волосся висохнути на повітрі, а не використовуйте фен. Це дозволить вам зберегти більше вологи у волоссі від зволожуючий шампунь і кондиціонер.

Робота з однієї секції за один раз

Розділіть волосся на невеликі секції і пін-код всіх, крім одного розділу вгору. Це набагато простіше використовувати випрямляч волосся, якщо ви не хочете, щоб обійти всі інші волосся. Ви хочете, щоб працювати з нижнього шару ваші волосся.

використовувати невеликі ділянки близько одного дюйма широкий

Відокремити з цієї невеликої частини іншої частини волосся, яка становить близько одного дюйма в ширину. Це буде гарантувати, що ваш стиль ще. Якщо ви розмістите занадто багато волосся в випрямляч волосся, ви не отримаєте бажаного результату.

працювати гладко і швидко

Ви хочете, щоб розмістити випрямляч волосся біля кореня. Плавно і швидко, посуньте випрямляч вниз до кінця вашого волосся. Тим не менше, якщо ви йдете занадто швидко, волосся не будуть настільки ж гладкий і прямий, як ви хотіли.

закінчити кінці

Після того як ви використовували випрямляч на всі розділи, ви хочете, щоб змішати кінцях. Ви можете створити милі фліп, особливо якщо ви використовуєте випрямляч волосся. Це також дасть вам закінчений вигляд, що гладкий, рівний, і прямі.

тримати свій стиль

Ви хочете, щоб використовувати хороший Лак для волосся, щоб зберегти ваш погляд протягом усього дня. Є багато продуктів, які дадуть вам потрібний результат, але краще, щоб уникнути тих з алкоголем. Якщо у Вас є пошкоджене волосся випрямлячі для волосся, алкоголь в деяких оздоблювальних спреї зробить пошкодження гірше.

Кілька заключних думок

Це займе трохи практики, щоб отримати навик використання випрямлячі для волосся. Тим не менш, багато хто з найбільш популярних стилів сьогодні вимагають використання волосся випрямлячі. Це прохолодне додаток до будь-якої краси режиму, і це також досить універсальні. Ви не повинні просто випрямити волосся. Ви також можете створити гарні локони за допомогою всього лише трохи практики. Витратьте час і дізнатися нові стилі, і ви впевнені, що буде шикарна і вишукана!