позбавитися від суми і целюліту з потових залоз

Ви втомилися від вашої суми і целюліту? Хочете потрібним, фірми, щільно виду верхньої частини ніг? Хто не робить? Природний процес збільшення ваги, а також відновлення після екстремального схуднення, можете залишити свій верхній ногу обвислій і непривабливими. Однак, ви можете позбутися від мляві м’язи і отримати стрункіше стегна з простою процедурою пластичної хірургії називається стегна ліфта.

Отже, як ви знаєте, якщо ця процедура підходить для вас?

– Якщо ви тільки що втратив багато ваги і коли ви сідаєте, схоже, що ви сидите на пару млинців.

– Якщо ви втратили багато м’язів, і тепер ваші м’язи обвислій плоті депозитів, які гойдаються, коли ви йдете.

– Якщо, не важливо, скільки ви їсте салати або шоколадні тістечка ви утримувалися від, ви все ще не можете тримати основну ваші верхньої частини ніг.

– Якщо ви отримуєте трохи старше з кожним роком і гравітація починає працювати його вплив на ваше тіло.

– Якщо ви тільки що були операції на шлунку і хочете зв’язати кілька “вільних кінців”.

– Якщо, не беріть в голову виправдовуватися, ви просто хочете стрункі ноги, ви можете показати в шортах, міні-спідниці, або бікіні.

Вам судити. Якщо ви хочете краще стегна з якої-небудь причини на все, і знаходяться в досить хорошому здоров’я, Керівник в місцевий пластичний хірург і починають задавати багато питань про цю операцію.

Технічний термін для цієї процедури “thighplasty”, і є три види операцій. Внутрішній підйомник націлений на внутрішній стороні стегна зокрема, медіальної ліфта працює на верхній частині внутрішньої сторони стегна, а також двостороннє одна мета передньої і поза ноги. Вам не потрібно буде вирішити, який з них для вас. Це робота лікаря, і хороший пластичний хірург вирішить комбінацію, яка найкраще підходить для ваших індивідуальних потреб.

Кожен тип процедура включає в себе зробити надріз, виймаючи жиру і додаткові тканини навколо м’язів ніг, а потім контуру і драпірування шкіру більш щільно навколо м’язів. Результатом є не тільки сексуальної, але більш пружні стегна. Це означає, що ваші ноги будуть більш гнучкими, а також добре виглядати.

Причина, чому дієти не працюють, щоб форма стегон є те, що він позбавляється від жиру тільки. Однак підйомники позбутися не тільки жир, але і шкіру та інші тканини. Шкіра є найголовнішим ворогом тут. Це залишки, обвислій шкіри, що змушує вас ніяково надіти ці шорти. Деякі лікарі рекомендують трохи ліпосакцію, щоб йти разом з ліфтом.

Відновлення займає від одного до двох місяців, залежно від того, як обширна операція. Ви можете очікувати, рухається навколо і живуть переважно нормальним життям протягом декількох днів. Вам доведеться чекати довше, перш ніж ви зможете почати біг, фізичні вправи і робити що-небудь ще суворими. Існує завжди певний синці, біль і набряк, але це варто того, за прекрасні результати.

Результати більш сексуальною і пружні ноги. Він відчуває себе добре, щоб бути у формі ще раз. Якщо ви замислюєтеся про те, потових залоз, піти в місцевий пластичного хірурга для консультації сьогодні.