Як позбутися від пігментних плям природно

Поступово з плином часу, ви помітили, все більше число плоских коричневих плям на обличчі, шиї або руках. Вони починали як джерело цікавості. Ви, можливо, навіть були ними перевірені лікарем, який, ймовірно, сказати, що вони нешкідливі печінку або сонячні плями, загальною ознакою старіє. Але тепер вони просто роблять вас виглядати старше, ніж ви відчуваєте, і ви ставите питанням, як позбутися від пігментних плям. Ось деякі ідеї, і деякі застереження.

Вікові плями викликані цілим рядом факторів, включаючи погане харчування, малорухливий спосіб життя, куріння, вагітність, гормональні ліки, протизаплідні таблетки і пошкодження шкіри. Але головним чином, надмірне перебування на сонці, як вважають, головним винуватцем.

Так, під час роботи для усунення пігментних плям ви, неодмінно почати, продовжити або збільшити ваші зусилля, щоб запобігти їх, як і з використанням якісних НД екрани SPF 15 і вище, які захищають від ультрафіолетових променів сонця, особливо UVA і UVB променів .

Є багато способів лікування вікових плям і кожен варіюється по своїй ефективності, вартості та ризику. Лікування включає лазер, хімічний пілінг, мікродермабразія, кріодеструкція, photofacials, ліки і креми для освітлення шкіри.

За винятком деяких наркотиків і освітлювання креми, інші підходи, повинні проводитися медичним працівником. Так як вони є медичними процедурами їх вартість набагато вища, від сотні і навіть тисячі доларів. І здебільшого медичного страхування не покриває такі «косметичні» терапії.

Один препарат ви, можливо, чули про про те, як позбавитися від пігментних плям є гідрохінон. Це відбілювачем, який повинні використовуватися з обережністю, оскільки це може полегшити нормальної шкіри теж. , Які можуть зробити його непридатним для використання на темній шкірі. Як обережністю навіть у низьких дозах гідрохінон може викликати роздратування. Також гідрохінон був заборонений в деяких країнах Європи та Азії через посилання на рак нирки і рідкісного розладу шкіри під назвою охроноз. У США FDA ще не виніс рішення по ньому.

Виконання тільки невелике дослідження, ви знайдете ефективні та безпечні, натуральні продукти освітлення шкіри крем. Мало того, що ці блискавки креми зникають пігментні плями вони також роблять вашу шкіру виглядати молодше, більш гладкою і привабливою.

Краще висвітлення креми мають високу концентрацію природних інгредієнтів, таких як Extrapone Nutgrass корінь і Cynergy TK, який містить кератин, білок, що міститься у всьому тілі.

Спочатку розроблений як анти-подразник для шкіри, Extrapone Nutgrass Коренева природно пригнічує вироблення пігменту меланіну шкіри, м’яко відбілює шкіру. Це означає, що скрасить вашу шкіру без будь-яких шкідливих побічних ефектів.

Cynergy TK стимулює природні антиоксиданти організму, які допомагають переломити коричнева пігментація шкіри, викликані УФ-опромінення. Вік плями є результатом накопичення відходів, які є побічними продуктами вільних радикалів в клітинах шкіри. Молодість шкіри містить антиоксиданти, які борються з вільними радикалами.

Сподіваюся, ви дізналися, як позбутися від пігментних плям, не піддаючи себе потенційно шкідливих хімічних речовин і суворих лікування, і в той же час омолодити здоров’я і красу вашої шкіри.