1:00 відбілювання

Який найшвидший спосіб, щоб біліше посмішку? Одна година процедура відбілювання для зубів. Одна година процедура відбілювання, на думку деяких найбільш ефективний і безпечний метод відбілювання зубів на ринку сьогодні. Більшість людей не вистачає терпіння, щоб пройти через тривалий процес відбілювання зубів для бажаних результатів. Ви відчуєте біліше зуби за одну годину, а не тижнів, а іноді місяців. Саме з цієї причини 1:00 відбілювання зубів стає все більш і більш популярним.

Одна година відбілювання зубів процес виглядає наступним чином: спочатку стоматолог або асистент забере колірні діаграми, щоб створити основу для первісного кольору зубів. Потім йде чистка зубів, щоб переконатися, що вони отримують стільки речовини з ваших зубів, наскільки можливо. Цей крок має вирішальне значення для забезпечення більш високий показник успіху. Одна година відбілювання потім починається там, де стоматолог помістить користувальницькі кліп гумові всередині вашого рота. Це має допомогти рот зупинитися у відкритому положенні і не заважати процедурі. Ваші ясна оснащена греблею, щоб запобігти відбілюючий гель від отримання на них. Зараз стоматолог буде застосовувати відбілюючий гель безпосередньо на зуби. Відбілюючий гель складається головним чином з перекису а також інші відбілюючі елементів. Відбілюючий гель тоді залишається на зубах протягом однієї години. Коли годину вгору, стоматолог буде застосовувати Brigt світло гелю і видалити гель, а також греблі на яснах. Останнім штрихом є застосування десенсібілізаторов для більшого комфорту.

Одним з недоліків в одну процедуру відбілювання годину є вартість. Так як процедура повинна бути виконана бути професіоналом і тим, що більшість страховка не покриє його, у Вас не залишиться платити всю суму з власної кишені. Якщо вартість є серйозною проблемою, то я запропонував би шукати інші альтернативи, які є більш економічними.