як-би правильно використовувати ідебенон

Idebenone є древнім виявили молекулу, яка використовується сьогодні в якості потужного антиоксиданту. Це хімічна і синтезовані молекули, аналог коензиму Q10 (від хініну сім’ї). Ця молекула була протестована з успіхом проти судинних і дегенеративних бідах нерви. Нещодавно Idebenone був використаний в омолоджуючі продукти для усунення зморшок в найкоротші терміни. Його принцип полягає в боротьбі з вільними радикалами. У цій короткій статті ми побачимо разом, якщо це нове використання Idebenone правда це чи ні.

З 1970 року був CoQ10 вивчаються і перевіряються як антиоксидант. Що потрібно знати сьогодні, що CoQ10 є малий та природний фермент, який виробляється організмом для підвищення його енергетичної ефективності. Він допомагає клітинам краще працювати без яких-небудь дефектів з точки зору енергії. Потім дослідники дивилися на деяких аналогів цієї молекули, але більшу частину часу вони були дуже токсичними або зовсім неефективними. Тільки, Idebenone був винятком.

Цей новий і неприродно молекули походить від хініну і коензиму Q10 показав ефективну властивостями для захисту клітини від вільних радикалів. Вам, як це працює в галузі досліджень? Вчені виявили, що CoQ10 має дуже хороший вплив, щоб зменшити зморшки, щоб вони перевірили Idebenone, і ви знаєте що? Результати були краще.

Якщо у вас є тривале перебування на сонці, ваш організм виробляє надлишок вільних радикалів. Сам того не знаючи, сонце пошкоджує шкіру обличчя і підсилює вироблення вільних радикалів. Це головна причина, чому ви розвивати лінії, сонячних плям і зморшок на обличчі. Антиоксиданти допоможуть вам змінити цю ефект з вітаміном С, А і Е, а тепер з CoQ10 і ще краще з Idebenone.

Справді, антиоксиданти не вбивають вільні радикали, вони інактивують їх. Тим не менш, дивна властивість Idebenone є захист вашої шкіри більше, щоб знизити зморшок. Idebenone є головним інгредієнтом для сонцезахисного крему. Бачте, для зовнішнього застосування цієї молекули дасть вам реальний ефект для вашого тіла. Він захистить вашу шкіру від сонця і в той же час, воно буде легко керувати вашої вільних радикалів.

Тим не менше, навіть якщо це потужна, це не природно. Він ніколи не замінять свіжі фрукти і овочі. Якщо ви дійсно хочете спробувати, взяти замість CoQ10, тому що це більш природним інгредієнтом. Вибачте за шанувальник Idebenone. Їжте CoQ10 і нанесіть на обличчя Idebenone.