парабени. бути безпечним, а не шкода

До 60% усього, що ми ставимо на нашій шкірі йде в нашу кров, подобається нам це чи ні. Якщо ви нічого не хочете потрапити у вашу кров і сіє хаос на Вашому тілі біохімії, ви не повинні покласти його на шкіру.

Є багато токсичних інгредієнтів у засобах особистої гігієни. Багато косметичні засоби, як креми і лосьйони, бальзами для губ і макіяж містять високотоксичні сім’ї консервантів називається parabens.They розглядаються як будь-яка комбінація метилпарабен, етілпарабен, пропілпарабен, бутилпарабен, ізобутил парабенів.

Великі наукові дослідження про вплив цих парабенів показати, що їх біохімічні вплив на організм дуже схожий на естроген, жіночий статевий гормон.

Надмірна кількість цього консерванта в організмі, дослідження показали, призводить до зменшення м’язової маси, що призводить до збільшення ваги, жиру зберігання. Парабени були також пов’язані з раком молочної залози в наукових дослідженнях.

Для того, щоб залишатися в безпеці, ви повинні докласти зусилля в даний час в читання етикетки, щоб захистити себе і свою сім’ю від потенційно смертельного косметики.

Дослідження, опубліковане в 2004 році виявлений парабенів в пухлинах молочної залози. Вони можуть діяти подібно естрогену. Існує доказ того, що парабени можуть порушити гормонів в організмі системи, дублюючи ефекти естрогену. FDA буде продовжувати оцінювати нові дані в цій області і визначити реальну небезпеку для здоров’я ризики використання парабенів в косметиці.

Почати купувати парабенів продуктів. «Природне» і «органічний» не означає, парабенів. Більше 90% всіх косметичних продуктів містять один або більше парабени.

Спірні того парабенів в косметичних представляє великий інтерес для творців Adorage.Adorage обходить це питання шляхом підтримання парабенів підхід-бренд волів би бути в безпеці, ніж потім шкодувати.