особи вправи зупиняє тихою епідемією розчарування

“Я не збирався залишити передсмертну записку. Люди будуть знати, чому я вбив себе. Один погляд на моє обличчя сказав, що це все – я б зробив собі виглядати ¬ жахливо виглядає. Моє обличчя було однобоким, мій ніс був занадто худий, мої губи були спотворені і ¬ мій підборіддя було зігнутий.

Лаура характерно для багатьох пацієнтів, які залишаються глибоко депресивним за їх зовнішнім виглядом після ¬ лицьової пластичної хірургії.
Глибоке розчарування, глибока тривога і стрес є тривожним три післяопераційних розладів, які просто не завжди йдуть.

Основні психологічні розлади можуть викликати прагнення до змін, але документи в скруті, щоб переконатися, що кожен чоловік або жінка, робить призначення для хірургічної процедури працює абсолютно на всіх 12 циліндрів.

Невтішні результати чуми більше 30% лицевої і пластичної хірургії і пацієнтів, які можуть бути підсумком нереалістичних очікувань. Якщо ви вирішили мати обтічну носа, підвищення грудей або підтяжка обличчя, кінцевий результат якраз може бути занадто багато, щоб спостерігати, як ви вдивлятися в нового я в перший раз.

Зрештою, бачачи ваш новий вигляд, навіть якщо хірург блискуче виконала свою роботу, може бути шокуючим. Може бути, бачачи все це перевантажує новизну почуттів і сам прийняття може або не може відбуватися з плином часу. Ненависть до себе або самостійного прийняття? Психологічні побічні ефекти є реальними.

Розчарування, неспокій і депресія є психологічні проблеми, які можуть, ймовірно, буде уникати при виборі іншого методу для підйому і тон вашого обличчя. Існує кращий спосіб.

Особи вправи нехірургіческіх альтернатива, яка показала чудові результати протягом багатьох років мільйони задоволені обличчя.

Підйомні провисання риси обличчя без розрізів і швів не тільки економить ваші риси обличчя від можливого каліцтва – ми всі бачили завищених щоки, Squinty очі, обличчя аеродинамічній трубі – на знаменитостей і навіть наші друзі. Особи вправи будуть тримати вас шукає, як ви, тільки молодше і ваше коло друзів і сім’ї, легко побачить вас.

Враховуючи поточні тенденції чоловіків і жінок, бажаючих природні результати – результати підйому і тонізуючі вправи використанням обличчя починається День перший. Так само, як вправу творить чудеса для слабину і атрофовану органів, ті ж самі принципи застосовуються при використанні особи вправи посилити провисання риси обличчя. Опір, скорочення і ізометричної форми рухів і впали духом контур щоки, очі капюшоном, подвійні підборіддя і багато іншого. Ті, провисання і висять риси обличчя змусить вас виглядати старше, тому що основні м’язи втратили свою фізичну привабливість. Як тільки ви починаєте договірні м’язи киснем кров нагнітається в тканини обличчя, щоб шкіра і м’язи репозиції і це допоможе вам виглядати молодше.

Що робить особи вправи так, бажано перед хірургічним процедурам? Насамперед немає ніякої анестезії будь-якого типу, немає використання препаратів, які можуть мати шкідливі побічні ефекти, немає часу далеко від родини, роботи, друзів або зобов’язань, немає швів, ніяких сюрпризів, ніяких болів і ризиком ускладнень усувається. Особи вправи легко, результати приходять швидко, і це дивно доступним.

Інвазивних хірургічних процедур і ін’єкцій, що пухкі і паралізувати не завжди роблять одне почуття і виглядати молодше, в той час як вправу завжди має дуже позитивний вплив орієнтації і зміцнення основних м’язів обличчя. За зміцнюючи і піднімаючись крихітними, приховані м’язи, юний контур вашого повернення особи, тому шкіра виглядає молодшою, здоровішою і свіже. Ізоляція з скороченням
Ви можете виглядати молодше років без болючих і дорогих інвазивних процедур.

Порядок проведення операції та ін’єкції не відповіді на ліквідації наслідків старіння і стресу відображені в наших обличчях. Вправа є природним і покликана сприяти більш молодий і яскравої зовнішності.

Повернутися до Лори: Laura Pillarella, 41, хотів, щоб “виправити себе” і вибрав пластичної хірургії. Тепер, після 15 процедур незадовільною вона написала книгу графіків її надмірної кількості процедур під назвою Погоня краса: Косметичні Мій ¬ хірургії поглинання. Лаура не самотня – є інші, які відчували великі страждання, коли бачать, що їх результати після операції. Пацієнти часто запланувати ревізійних операцій тільки відчувати себе менш впевнено у своїй зовнішності після другий чи третій або десятий процедури. Чи є лікарі винні в цьому незадоволеності або пацієнт, який не може прийняти дане їм Богом красу?

Так, деякі люди страждають розладом Dysmorphic тіла і, швидше за все, вони будуть страждати тихою епідемією розчарування не важливо, скільки вони проходять процедури. Але будь-яка людина може змінити своє мислення про своїх варіантах і про умовах вони вибирають.

Використання лицьової пластичної хірургії та ін’єкцій може бути розчарування в багатьох відносинах, однак, використовуючи лицьовій вправи розширення прав і можливостей. Ваша впевненість буде парити, як ви розумієте, контроль над старінням знаходиться у ваших руках. Повернути назад стрілки часу Природно, самовпевнена і впевнений, що ви можете подивитися 5, 10, навіть 15 років молодше, протягом декількох тижнів.