не такий старий, як ви подивіться

Волосся мають тенденцію втрачати свій природний колір з віком і стає сірим, але передчасне посивіння є хворобливий стан, і це робить навіть молоді виглядати старше. Волос є придатком шкіри. Він складається з того ж виду клітин, які зустрічаються в зовнішньому шарі шкіри, який відомий як епідермісу. Волосся росте з волосяних фолікулів, які є глибокими заглибленнями в епідермісі. Сальних залоз шкіри голови виділяють масляниста речовина називається шкірного сала, який є джерелом живлення, блиск, і чорноту волосся. Волосся не можуть бути подані зовні, для такого харчування, як скальп потрібно, повинні прийти до нього з кровотоку.

Давайте спочатку зрозуміти, чому наші волосся починає сірим. Колір волосся проводиться за допомогою різних факторів, таких як харчове споживання, спадкові умови і спосіб життя ми ведемо. Найбільш важливими серед них у визначенні кольору волосся меланін. Меланін виробляється меланоцитів, які знаходяться в шарах волосяного фолікула. Коли волосся проводиться за допомогою поділу клітин волосяної цибулини, знову вироблених меланін накопичується в клітинах і кольору волосся, як він виходить з фолікула.

У певний момент часу, меланоцити починають робити мало або взагалі не меланіну і тому волосся практично прозорим. Ми бачимо колір мертві клітини, що містять волосся. Причина, по якій меланоцити не працюють так, як вони раніше були через зниження виробництва гормону, який стимулює їх функціонування. Процес старіння означає проблеми з функціонування клітин. Наші волосся починають випадати, коли пори блокуються або коріння волосся частково мертвий. Обидва сивіючу і стоншення волосся може відбуватися одночасно, так як, як правило, в результаті старіння.

Неправильного харчування і психічного занепокоєння є двома основними причинами передчасної посивіння волосся. Недолік деяких вітамінів групи В, заліза, міді і йоду в щоденний раціон, як кажуть, одним з факторів. Психічні турбот виробляти екстраординарні напруженості в шкіру волосистої частини голови; це заважає запас життєвої харчування необхідно для здоров’я волосся.

Деякі експерти вважають, що випадки швидкого відбілювання волосся може бути пов’язано з рідкісною формою осередкової алопеції. Це генетичне аутоімунне захворювання, при якому Т-клітини волосяних фолікулів помилкою для сторонніх речовин і запускає агресивну контратаку, яка призводить до часткового або повного облисіння. Як правило, тільки пігментовані волосся цілеспрямованої і випадає. Сиве волосся, які можуть бути більш численними, ніж людина усвідомлює, залишаються і стають помітними.

Інші причини передчасної посивіння волосся нечистого стан шкіри голови, миття волосся з гарячою водою, сушіння його з електричної сушарці, а також використання фарби для волосся. Спадковість також є фактором. Навіть на ніч посивіння відбувається через стрес. Є деякі амінокислоти, яка відповідає за синтезує меланіну, важливі для кольору волосся. Дефіцит волосся призводить до посивіння волосся.

Лікування передчасне посивіння падає більше в профілактичній діяльності, а не лікувальний. Ми повинні постаратися, щоб зняти стрес, і переконайтеся, що наше життя не занадто швидкий темп для нашого ж блага. Ці нитки сивого волосся може бути просто раннього попередження про внутрішню нестійкості. У разі зайве волосся сірі Помічено, зверніться до трихолога.