гастропластіка – прелюдія до ліпосакції

Дарлін Кейтс, одна з зірок у Що гризе Гілберта Грейпа? пройшли гастропластіка в 1981 році, коли операція була ще на ранній стадії розвитку. З тих пір відбулося багато змін і поліпшень, які були введені в хірургії втрати ваги, як гастропластіка, які все частіше використовуються для лікування надмірної ваги і ожиріння по всьому світу.

Це хірургія втрати ваги процедури використовувалися скоби шлунку і створює меншу сумку в шлунку. Це була перша повністю обмежувальні операція, виконувана для лікування ожиріння. Цей метод, однак, не вжити негайних догляду за жирові відкладення є у тілі пацієнта.

Лікарі виявили, що процедура пластичної хірургії відома як ліпосакція була відповіддю на цю проблему. Пацієнти можуть мати ліпосакції в Беверлі-Хіллз, щоб осушити черевну і прилеглих районах надмірного і небажаного жиру. Для ожирінням це відмінне рішення, щоб позбутися від маси тіла, яка важить їх вниз.

Один важливий момент, що пацієнти повинні пам’ятати, однак, що процедури ліпосакції не піклуватися про шкіру, що залишилося позаду після видалення підшкірного жиру. Для цієї операції підтяжка живота або міні-підтяжка живота може допомогти.

Ви можете обговорити це з досвідченим пластичним хірургом і своїм особистим лікарем, перш ніж приймати будь подальші кроки, хоч. Пластикові хірургії Інституту Каліфорнії рекомендує йти на цей крок, тому що всі операції беруть участь є основними і гарантуєте багатьма міркуваннями.