великі пори лікування – 3 перевірених способів, щоб позбутися від великих пір назавжди

Є дві основні причини великих пір з’являється на вашому обличчі – вік і генетики. У той час як жоден з цих факторів можуть бути змінені або назад, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб позбутися від великих пір назавжди. Вирок ще від того, великі пори особи можуть бути усунені постійно, але це те, що повинно бути прийнято в кожному конкретному випадку на індивідуальній основі. Використовуючи методи, нижче, ви можете очікувати на сході значно зменшити ваші великі пори тому вони менш помітні.

Отже, давайте почнемо.

Використовуйте всю міць вітаміну С і ретинолу

Використовуючи м’яке миття особи або актуальні ліки, які містять або вітамін С або ретинол може творити чудеса, коли справа доходить до скорочення великих пір. Антиоксидантів в цих пунктів видалити бруд і жир утворюють пори, допомагаючи вашій шкірі виробляти більше еластину і колагену.

відшаровується регулярно

Пілінг може бути виконано одним з трьох способів – на дерматолога, спа-салоні або в домашніх умовах. Ви можете використовувати простий скраб для обличчя для відлущування з дому і зменшити великі пори. Ви також можете звернутися до місцевого дерматолога або спа для мікродермабразії. Мікродермабразія є одним із способів, щоб м’яко видалити мертві шари з поверхні вашої шкіри і позбутися від великих пір. Проте будьте обережні. Це лікування може бути суворим, тому що це в основному пов’язано шліфування вашої шкіри з обертається щіткою або сталі. Ой!

використовувати хімічний пілінг лікування

Хімічного пілінгу обличчя, мабуть, один з кращих способів, щоб позбутися від великих пір. Ви можете відвідати офіс вашого дерматолога для хімічного пілінгу або ви можете зробити це в домашніх умовах. Середня хімічного пілінгу у веденні дерматолога коштуватиме вам від $ 300 до $ 2000. З іншого боку, ви можете знайти у себе вдома хімічний пілінг такої ж якості за ціною від $ 80 і як багато як $ 660 для більш просунутих комплектів. Вибір будинку маршруту, ви в кінцевому підсумку заощаджує $ 220 до $ 1340.