великий сухою шкірою починається з правильними інгредієнтами – не обманюйте себе

Чи розумієте ви це чи ні, косметичні компанії не надаючи вам правильні інгредієнти, що потрібно для ефективної сухої шкіри. Ці компанії, щоб заощадити гроші там, де вони можуть, незважаючи на те, що ми даємо їм мільярди наші з працею зароблені гроші кожен рік. Їх frugalness заважає вам відчувати м’якою, бархатистою шкірою, які ви хочете.

Більшість косметичних компаній, як правило, уникають використання здорові, натуральні інгредієнти, які вам потрібно у вашому догляду за шкірою. Справа в тому, що важко витягти масла і віск, що рослини забезпечують зберігаючи при цьому всі з антиоксидантів і необхідних поживних речовин недоторканими. Використання природних сполук змушує косметичних компаній, щоб зробити більше обробки, і вони не такі.

Таким чином, замість сполук рослинного походження, що використовуються в розвиток продуктів, призначених для ефективної сухою шкірою, що ви отримуєте є контейнери, заповнені хімічними речовинами і синтетики. Ці інгредієнти є набагато менш дорогим для отримання, і вони вимагають дуже мало обробки взагалі. Це просто ганьба, що ці сполуки не буде дійсно нічого позитивного для вашої шкіри.

Справді, хімічні речовини, які використовуються для створення формул догляду за шкірою буде мати тільки негативний ефект на вас. Більшість людей не досить уважні, про те, що вони купують, тому що вони не розуміють, що хімічні речовини використовуються, щоб зробити більшість формул або токсичні, або були пов’язані з раком. Ці хімічні оселитися у ваших м’яких тканин захопившись, і коли-небудь повернутися до переслідувати вас.

Багато людей прийшли до думки, що мінеральне масло, парафін, вазелін і часто використовуються в якості зволожувачів в сухому формули для догляду за шкірою є корисними для лікування шкіри. Ці ж люди часто вважають, що ці інгредієнти насправді все природно. Правда в тому, що ці речовини не існувало б, якби не було нашої залежності від нафти для роботи наших машин, і живити наші автомобілі.

Ці сполуки є похідними від побічним продуктом процесу сирої нафти таким густим, що часто призводить до промисловим обладнанням, щоб зупиниться. Мінеральне масло, вазелін, парафін і всі переганяється з цього щільного з’єднання, і правда в тому, що вони не можуть бути достатньо тонким, щоб проникнути в усі шлях у вашу шкіру. Ці сполуки зволожують, але насправді відправити сигнал на сальні залози, щоб зупинити виробництво вашого натуральної олії.

Ці часто використовуваних інгредієнтів призведе до Вашої шкірі стають ще суші, ніж будь-коли раніше, який є повною протилежністю того, що ефективна суха формула догляду за шкірою, що повинен робити для вас. Для шкіри, м’якою і зволоженою ефективно шукати косметичні засоби, які функція сполуки, такі як масло виноградних кісточок, Maracuja маракуї екстракт і бабассу воску. Ці сполуки надасть вашій шкірі все, що йому потрібно.

На закінчення, всі природні формула для сухої шкіри, яка показує інгредієнти, як це дасть вам здорової, сяючої шкіри ви після цього.

Щоб дізнатися більше про вітаміни для здорової шкіри і інші неймовірні природні речовини для природного здорового догляду за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.