більшість питань про відбілювання шкіри

Відбілювання шкіри стало спірною темою після десятиліть обговорення. Багато форм відбілювання шкіри продукти, які загородження ринку може заплутати клієнтів. Ось найбільш поширені питання, як правило, з’являються, коли хтось шукає відбілювання шкіри продукту:

Q: Як відбілювання шкіри продукт працює?
: Деякі активні інгредієнти працюють, забороняючи виробництво меланіну, пігменту який має відповідальність за захист шкіри від сонця. Інший працює, відлущує мертві клітини шкіри і видалити для нової, світлою шкірою, щоб придумати знизу. Деякі відбілювання шкіри продукти також працювати як сонцезахисний крем.

Питання: Що таке довгострокові ефекти за допомогою відбілювання шкіри продукти?
О: Більшість освітлення шкіри продукти можуть бути безпечні при використанні мінімально, для місцевої обробки місці, а не для тривалого використання. Але деякі з найбільш ефективних шкіри відбілюючі агенти також і самий ризикований. Так, наприклад, гідрохінон основі відбілювання були зареєстровані може призвести до лейкемії у мишей. На основі ртуті відбілювання було показано, що причиною неврологічних і нирок, а також може призвести до психічних розладів. Ми також повинні знати добавок у продукти відбілювання шкіри, такі як консерванти і ароматизатори. Для людей з чутливою шкірою вони можуть викликати роздратування шкіри.

Питання: Що таке законність інгредієнтів у шкірі продуктів відбілювання?
: Гідрохінон був заборонений від косметики Європейським Союзом у 2001 році, але нещодавно був показ у бутлег кремів в таких місцях, як Сполучені Штати. Ртуть була заборонена в косметиці в 1978 році постановою Великобританії.

Питання: Чи можу природних відбілювання шкіри бути успішним на шкірі плями відбілювання?
A: Так, але це може зайняти кілька місяців, щоб побачити результати.

Питання: Є відбілювання шкіри продукт містить натуральні інгредієнти?
A: Ви можете спробувати відбілювання шкіри продукти містять арбутин і ретинолу. Arbutin витягується з лохини рослин і допомагає запобігти пігментацію. Ретинол, який містить вітамін А, відлущує шкіру, щоб легше і м’якше шкіру.