Як я можу позбутися герпесу на моєму носі і губах кращі поради та рекомендації для лікування герпесу

У мене було холодно весь тиждень, і тепер у мене є біль в нижній частині моїх ніздрів, що дуже боляче і просто виглядає просто огидно. Плюс Завтра п’ятниця, і я не хочу ходити з цією огидною герпес річ, на мій ніс. Я знаю, я не можу зробити його піти за ніч, але нічого не допоможе. Я знаю, що це огидно, але хтось повинен щось знати. Як мені позбавитися від герпесу на моєму носі і губах?

Якщо у вас також є деякі герпес, який дає вашої проблеми, то ця стаття допоможе вам. По-перше Всяке буває колись які ми не хочемо, а іноді й цього не відбудеться, якщо ми хочемо, щоб це відбулося. Подивіться Я доктор медицини, я знаю твій герпес болить і також це виглядає погано, але кажу вам, що насправді просто не турбуватися про це.

Забудьте про це. Я завжди кажу. Те, що ви завжди добре, і я впевнений, ви, навіть якщо ви найкрасивіші у світі, навіть тоді не буде тих, хто не скаже, що ти хороший. Так що є прохолодний потилиці. Нехай це прикінчити себе і сказати, що вона зникне сама. У порядку з цим було сказано, якщо ваш герпес настільки інтенсивно, що ви не можете просто нехай це буде там, то ось декілька порад і прийомів, які можна використовувати, щоб позбутися від нього: Як я можу позбутися герпесу На мій ніс і губи? Ось декілька речей.

Ви можете піти до лікаря і попросити Зовіракс. Він працював для мене приблизно через день, і набагато краще, ніж при використанні Abreva. Інша справа, я вважаю, що приймати лізин (шукайте його в вітаміни і добавки проходу) один раз на день не дозволяє їм (лізин також, трапляється, основним інгредієнтом в більшості герпес ліки, у мене не було, так як одна і я зазвичай отримую 2 -3 спалаху на рік.

Також ви можете покласти на нього лосьйону бажано без спирту в лосьоне або ж вона буде горіти. Використовуйте Аквафор, або трохи Carmex. Ви також можете спробувати вітамін D & мазь. Ви також можете спробувати покласти деякі креми тощо; вазелін, і деякі креми для шкіри. Ви повинні також заради вашої герпес, скоротити на кислих продуктів апельсиновим соусом томатним соком і так далі! Перейти в магазин за продуктами Острів спецій і отримати деякі ELM! Використовуйте ватяну паличку це укуси спочатку, але це природно Numb його гарним