Тепер ви можете покласти в контактні лінзи швидко і легко

Сьогодні, близько 26 мільйонів людей в одних тільки Сполучених Штатах носити контактні лінзи. Є багато підстав вважати контактів. Може бути, ви спортсмен, який не хоче боротися з окулярами на полі. Або ви просто думаєте, що ви виглядати краще без окулярів, але своє бачення плачевно без них. Всіма засобами, вважають контактні лінзи як життєздатної альтернативи окуляри.

Але пам’ятайте, що ви повинні бути старанними у догляді за ними. Є кроки зробити, щоб зберегти ваші контактні лінзи і очі чисті та безпечні. Але якщо ви готові зробити це зобов’язання, він може бути варто зусиль.

Ось декілька простих порад для вставки ваші контактні лінзи, слід більш докладне пояснення, що участь:

Переконайтеся, що місце, де Ви вставки лінз чистий
Мийте руки і висушіть їх
Завжди починайте з таким же очей вам розробити модель
Помістіть лінзу на кінчик пальця
Бризки деяких очищуючий розчин на об’єктиві і промийте його
Відкрийте очі широкі і потягніть вниз нижній століття
З вашим відкритим оком, приносять об’єктива до ока
З об’єктив на око, почекайте, поки він не схопить з ока
Блимати, переконайтеся, що об’єктив захищена від ваших очей

Ви хочете, щоб ваш робочу поверхню, щоб бути чистим, таким чином ви не вводити мікробів або сміття в очі. Якщо Ви працюєте над раковиною, закрийте зливний так контакт не падає дюйма Це гарна ідея, щоб працювати на темному рушник щоб ви могли бачити об’єктив проти рушником і він буде захищений від тканини.

Перед початком роботи мити руки з антибактеріальним милом. Ви хочете, щоб добре промити, щоб не отримати мило в очі, що шкодить чи ви носите контактні лінзи!

Рекомендується, щоб ви завжди починаю з того ж очі кожного разу при установці лінз. Якщо ви починаєте з вашого правого ока, завжди починаються з вашого правого ока. Таким чином, процес стає автоматичним, і ви не отримаєте контакти переплутані. Зрештою, рецепт сила одного контакту часто відрізняються від інших.

Погляньте на краю лінзи. Якщо ви вставки це правильний шлях, край повинен бути направлений вгору. Якщо край виглядає плоскою, переверніть.

Коли ви будете готові, щоб вставити лінзи, спробуйте тримати контакт на вказівному пальці вашої домінуючою рукою, в той час знесення нижню кришку з середнім пальцем тієї ж руки. Це дозволить почувати себе більш комфортно і дати вам тверду руку. Якщо це займає надто багато координації, спробуйте тримати контакт у вашою не домінантною рукою і відкрити очі з домінуючою рукою.

При установці контактної лінзи, прагнути до кольорової частини ока. В якості контактного досягає очей, він буде дотримуватися до очному яблуку так що ви можете безпечно видалити пальцем.

Деякі власники контактних лінз описати відчуття контакту кріплення до очному яблуку, як хлюпають звуку. У цей момент деякі люди блимати. Інші не блимає, але дивитися вниз, відпустіть повіку, а потім блимає. Експериментуйте, щоб знайти процес, який краще працює для вас.

Якщо ви думаєте, одна з ваших контактних лінз може бути всередині, то вийміть його, промийте його розчином і переверніть його і встановіть його заново. Якщо він все ще не відчуває себе добре, прийняти його. Можливо, він пошкоджений, в цьому випадку ви повинні викинути. Не носити пошкодженими лінзами або ви можете пошкодити очі.

Коли прийшов час, щоб видалити ваші контактні лінзи, виконайте такі дії:

Знову ж, вимити і висушити руки
Об’єктива переконайтеся, що сидить у вас на очі в правильному положенні – це допоможе вам видалити його безпечно
У той час як ви дивитеся вгору, опустіть ваші нижню повіку середнім пальцем
Доторкніться до нижнього краю лінз вказівним пальцем
Акуратно вставте об’єктив у білі ваших очей
Затисніть лінзи між великим і вказівним пальцем, щоб ви могли не витягне
Помістіть лінзу в об’єктиві випадку, переконавшись, що є рідини в резервуарі
Видаліть другий лінзи точно так само

Якщо ви будете продовжувати є проблеми, повернутися до свого лікаря і попросіть курси підвищення кваліфікації. Ви не самотні. Лікар зможе провести вас через процес знову – і, можливо, побачите, що ви робите неправильно і може допомогти вам виправити її.