Лазерна шліфовка шкіри, чому це добре для вашої шкіри

Лазерна шліфовка шкіри є малоінвазивним косметична процедура, яка може значно поліпшити зовнішній вигляд, тон і текстуру шкіри, а також помітно зниження вікових проблем.

Якщо ви хочете, драматичні зміни у вашій зовнішності, але не хочуть йти на крайнощі з високо інвазивних процедур пластичної хірургії обличчя або ін’єкції, лазерне шліфування шкіри може бути варіантом для вас. Ця процедура може допомогти зменшити і навіть усунути деякі дефекти, залишивши вас з молодше, свіже та здоровий вигляд шкіри і гладкої шкіри.

Це не тільки лікування виглядають більш природно, ніж багато традиційних хірургічні процедури, але він несе менше ризиків і результати будуть продовжувати добре виглядати років по тому. Лазерна шліфовка може лікування різних проблем, включаючи:

* Шрамів від вугрової висипки

Багато людей страждають від акне, які іноді навіть переносити в доросле життя і важкий стан може призвести до непривабливих рубців і виразка, може вік особи надзвичайно. Креми не можуть лікувати рубці, однак, лазерне лікування може ефективно зменшити і навіть усунути багато шрами.

* Тонкі лінії

Деякі люди звертаються до ін’єкційних наповнювачів і Ботокс для лікування зморшок і тонких ліній. Хоча ці методи працюють, вони м’яко інвазивними, може бути болючим, і коштують дуже дорого. Лазерна шліфовка не може лікувати глибокі борозни, але вона може успішно видалити тонкі лінії, такі як гусячі лапки, які розвиваються навколо очей і, що теж без створення будь розрізів на обличчі.

* Пошкодження сонцем

Пігментні плями, веснянки, зміна кольору шкіри і часто є результатом довгострокових пошкоджень ПС Лазерна шліфовка шкіри може допомогти стерти ці та навіть тон шкіри, залишаючи більш здоровою і гладкої шкіри.

* Розтяжок

Хоча Є ще нові розробки, щоб зробити лікування ефективнішим, лазерне лікування може допомогти зменшити появу деяких розтяжок. Поліпшені технології та методи, можливо, незабаром дозволить для подальшого їх повного видалення.

Під час шліфування процедура, один з багатьох можливих лазерів використовується, який посилає потужний промінь світла на дерму. Це розбиває верхніх шарах виявити здорові, бездоганною шкірою, яка лежить під ним.

При видаленні ушкодженої шкіри, ця процедура також сприяє довгостроковій перспективі. Розглядаються проблеми, пов’язані з меншою ймовірністю повториться в майбутньому. Іноді кілька сеансів протягом періоду часу буде необхідно для досягнення оптимальних результатів.

Відновлення після цієї процедури значно варіюється в залежності від типу обробки, використовуваного лазера, і розмір області. Тільки ті, прагнучи поліпшити маленьких недоліків може знадобитися тільки кілька днів, щоб за тиждень до почервоніння і лущення залишкової вкривати. Пацієнти, які проходять більш обширної процедури може знадобитися кілька тижнів. Шкіра залишиться рожевою і ніжною, поки нові клітини не здатні до зростання і замінити оброблюваної області.

З часом ваше обличчя буде продовжувати поліпшуватися, як зростання нових клітин вітається. Ви не можете бути в змозі подивитися повні результати лише через багато місяців після процедури виконується. Глибше плями займе більше часу, щоб зникнути, таких як ушкодження сонця або ластовинням. Успіх цього лікування залежить також від індивідуальних. Деякі люди краще реагують і швидше з меншою кількістю процедур, в той час як інші можуть бачити менше результатів або вимагають декількох відвідин.