LASIK очної хірургії – 5 причин, ви повинні переглянути процедуру

Якщо ви один з мільйонів людей, які страждають утворюють свого роду бачення проблеми, ви, ймовірно, вже з допомогою якоїсь бачення допомоги корекції – наприклад, окуляри або контактні лінзи.

Ви також, ймовірно, глава хірургії ока Lasik. Lasik фактично являє собою групу з хірургічних процедур, які прагнуть виправити ближнього і далекоглядність у баченні.
Багатьом пацієнтам пройти операцію LASIK в якості альтернативи носити коригувальні окуляри або контактні лінзи. Але ви повинні знати, що в той час процедур, таких як LASIK мають можливість надавати допомогу при гострому баченні немає ніякого способу, щоб кількісно якість зору пацієнта побачите після операції.

Сама операція включає лущення тонких шарів з рогівки пацієнта, використовуючи точний лазерної технології. Дзвін цей шар виправляє недосконалості в рогівці патенту таким чином, даючи їм корекцію в бачення, яке зазвичай забезпечується їх окуляри або контактні лінзи.

У рамках підготовки до операції, пацієнт, який носить м’які контактні лінзи буде запропоновано припинити носити їх за 10 днів до операції. Користувачі жорстких контактів доручено припинити їх використання за шість тижнів до операції. Перед операцією поверхні рогівки пацієнта скануються спеціальним комп’ютером і їх структура записується забезпечити точну інформацію про те, скільки тканини повинні бути видалені під час операції. Пацієнти також починають приймати антибіотик, щоб знизити ризик інфекції.

Сама операція проводиться під м’яку седативну (наприклад, валіум) і знеболюючі очні краплі. Після процедури пацієнт отримує курс антибіотиків і анти-inflamitory очних крапель.

Пацієнти також дають затемненій пари окулярів для захисту очей від тертя, коли спить. Рекомендується, щоб носити ці від чотирьох до восьми тижнів, в залежності від характеру операції.

Так що, якщо швидко хірургії Lasik може позбавити вас від нашого окуляри хороші, чому не всі люди носять окуляри піти в клініку і зробити це?

Як і все хороше, Lasik хірургії має ряд недоліків та ускладнень. Перш за все, хороший хірургії Lasik може коштувати зовсім небагато, і не всі медичне страхування покриє витрати (деякі покриває тільки частина витрат). А по-друге, є ускладнення, які пов’язані з thisd процедури. О 3% – 6% пацієнтів мають тенденцію страждати від одного або більше з таких ускладнень:

сухого ока
Гіперкоррекція або недокоррекціі
Візуальний коливання гостроти
Гало або спалаху зореутворення навколо джерел світла в нічний час
чутливість до світла
Привиди або подвійне зір
Зморшки в клапоть
децентруватися абляції
Сміття чи зростання Під щитком
Петлі тонкої або клапоть
індукованого астигматизму
епітелію ерозії
Задня відшарування склоподібного тіла
Дистрофія отвори

Як ви можете бачити, ця процедура не без проблем. Перед проведенням такої процедури, запитайте себе, якщо ви носите окуляри, як так погано, що ви готові зробити цю операцію, щоб позбутися від них. Якщо відповідь менш гучне “так”, то краще переглянути цю операцію.