стикаються акне, як впоратися з його наслідками

Як ми всі знаємо, є емоційні ефекти пов’язані з акне. Більше, ніж ті очевидні червоні шишки на обличчі, є наслідки акне, які не могли просто зцілитися будь-яким лікування акне і це емоційні шрами від акне. Красиво, жоден лікар або будь-який експерт, дерматолог не може надати вам одне з найкращих рішень проблеми на прищі.

Згідно з дослідженнями, акне є досить поширеним явищем, коли підлітки перебувають у підлітковому віці. Для молоді відчуває болю від прищів, це дуже важко вирішувати соціальні наслідки вугрової висипки. Є ці знаки сорому, тугу і навіть жалю до себе. Як тато чи мати підлітка, який стикається з цією дилемою, ви повинні бути інформовані про біль, що ці молоді люди відчувають. Що б ви зробили? Ви могли б зробити багато чого.

Нагадайте вашій дитині, що прищі є лише тимчасовими.

Як батько або опікун, ви повинні дати заохочення для вашої дитини. Ви, ймовірно побачити його або її так вниз в результаті для окремих громадян критикувати його або її. Скажіть їм, що це буде не остаточною для довгих і що вона буде в кінцевому підсумку піти і що ви будете працювати з ними, щоб допомогти позбавитися від вугрової висипки.

Візьміть підлітка до хорошого дерматолога

Не чекайте від прищів вашої дитини проблеми погіршиться, перш ніж ви йдете і бачите дерматолога. Чим раніше, тим краще, це може бути кліше, але якщо залишити в спокої ваші проблеми підлітків може погіршитися і що ще гірше, так міг його емоційних проблем. Бажано, щоб знайти дерматолога, який ви можете довіряти. Йти разом з вашим підлітком, коли ваш підліток відвідує дерматолога. Крім того, допомогти вашій дитині дотримуватися нагадувань і вказівок дерматолога.

Допоможіть вашому підлітків з вказівками дерматолога

Є деякі речі, що ваша дитина буде зробити, щоб їх акне гірше. Дивіться, що ви знаходитесь поруч з підлітком, щоб нагадати їм, що це ті речі, які вони повинні уникати, бо вони будуть тільки гірше. Уточнити курок і впливу акне питання і бути впевненим, щоб відповісти на питання, що ваша дитина має.

Роби, що можеш, щоб збільшити ваш підлітка впевненості в собі

Впевненість у собі занурюється, коли ваш підліток критикують і дражнять їх однолітки. Наслідки з підлітком може бути гірким. Бути там, щоб побудувати свою самооцінку. Дайте похвали, але не використовують їх тільки, щоб лестити. Повідомте вашій дитині про те, як чудово своєї експертизи і робити все можливе, щоб підняти його / її морально.

Ти їх батьки, і вам необхідно, щоб допомогти вашій дитині відчувати себе добре. Прорахунків суспільства до людей з акне може мати великий вплив на підлітків, як ваші ручки життя. Це всього лише етап, і це закінчиться, але ви, як батько повинні бути там і допомогти дитині.