масла лаванди-терапевтичних застосувань

Ефірне масло лаванди є універсальним маслом, яке найбільш широко використовується в ароматерапії, а також у виробництві парфумів. Масло лаванди заготовлюється з квітки лаванди вузьколистий, чисте і природне, що може бути використаний безпечно. Солодкий запах ароматичних витягується з квітки лаванди допомагає в релаксації і зниження занепокоєння.

Чистий і природний масло лаванди є висока якість терапевтичного сорт масла, яке допомагає отримати полегшення від напруги, стресу і головного болю. Природні масла лаванди Природа є знеболююче, а також допомагають організму в балансуванні, згладжування, а також допомагає у різних недуг. Це чарівне масло складається з сильних ароматичних аромат; вдиханням 2-3 краплі чистого лавандового масла організм людини отримує допомогу в лікуванні кашлю, зменшує головний біль і респіраторних інфекцій, а також допомагає у поліпшенні здоров’я і циркуляцію крові.

Масло лаванди також використовується як природний антисептик, за допомогою цього масла можна отримати полегшення від опіків, травм і укусів комах. Трояндова олія є одним з природних джерел, які використовуються в якості репеленту для певних комах і помилок. Застосовуючи масло лаванди безпосередньо до тіла допомагає триматися подалі комарів.
Він також використовується в масажне масло для видалення засмаги та засмаглою шкіри шляхом об’єднання з носієм, масло, допомагає у підвищенні свого розуму, зволожує шкіру, роблячи шкіру шовковистою, гладкою та еластичною; ефективні при лікуванні всіх типів шкіри. Масло лаванди допомагає в регенерації нового осередку, які були розроблені у зв’язку з розтяжок, зморшок і рубців.

Екстракт масла лаванди використовується в воду у ванні і мила через його хвилююче ароматичних аромат, який робить шкіру свіжою і напругою. Масло є універсальним в природі і одна з найбезпечніших масло, яке можна використовувати під час першого по третій місяць вагітності для запобігання розтяжок, заспокоїти нерви і, додавши кілька крапель лавандового масла в подушку допомагає в забезпеченні гарного сну.