з’ясувати, інноваційні макіяжу запобігає подразнення очей

Більшість дам відчували свербіж, водянисті очі, зазвичай приписуючи роздратування і алергічні реакції на їхні косметику. Однак всупереч цій вірі, туш для вій і підводка для очей лущення і працює в очі – не алергія – причина більшості проблем очі.

Маючи це на увазі, косметика корпорації, такі як Blinc Інк виявлені нові розробки в технології макіяжу очей, що вирішили ці проблеми. Не схожий на більшість олівці для очей і туш для вій, Blinc учасника Kiss Me Туш і підводка для очей Поцілунок мене на акриловій основі головним чином, що дозволяє припустити, що вони можуть не відшаровується, забруднень грудку або бігти. Blinc туш і підводка для очей звільняється від шкідливих і обтяжують інгредієнтів.

“Рода акрилового зайнятих у цій підведенням для очей додатково абсолютно безпечно навіть з точки зору алергії,” Доктор Френсіс Дж. Сторрс, почесним професором дерматології в Oregon Health & Science University, йдеться у попередженні надзвичайно журнальна стаття, яка включає в Blinc підводка для очей .

Деякі офтальмологи навіть рекомендувати Kiss Me Туш і підводка для очей, щоб їх пацієнти, які мають чутливі очі, носити контактні лінзи або недавно були лазерної хірургії ока.

Kiss Me Туш виростають маленькі, водонепроникні труби навколо вії, які можна видалити за допомогою суміші води тепла і світла тертя. Однаково сформульовані Kiss Me підводка для очей створює водонепроникний шар кольору на кришці, яка відшаровується з туші. Ні для зняття макіяжу не потрібно для цих продуктів.

Крім того, необхідні для підтримки здоров’я очей замінює ваша туш і підводка для очей регулярно; красі торгівлі рекомендує замінити макіяж очей кожні 90 днів, щоб уникнути бактерій нарощування.

Рівним чином, косметики – особливо макіяжу очей – повинні ніколи не буде ділитися з іншими, так як це може призвести до збільшення розгортатися мікробів.

Багато лікарів додатково рекомендуємо вам зберегти здоров’я ваших очей через антиоксидант лютеїн і виробництва добавок. Один з таких продуктів є супер антиоксидант з макулярної захисту за вибором практикуючого лікаря.