знати ваші зубні імплантати

Зубні імплантати, як правило, гвинти, які розміщуються безпосередньо в кістку щелепи, так що вони можуть служити “коріння” тримати або підтримувати штучні зуби. Вони можуть бути використані для заміни зуба або декількох зубів, які були втрачені через стоматологічних захворювань чи травм. Зубні імплантати призначені для роботи так само, як природні зуби, так що в межах, ви все одно можете насолоджуватися улюбленими продуктами, нормально розмовляти і посміхатися з упевненістю.

Крім заміни втрачених зубів, зубні імплантати можуть також виступати в якості опори для зубних протезів, що робить протези більш зручними у використанні і більш безпечним. Імплантати також можуть бути використані в якості опори для зубної міст так що вам не доведеться мати справу з частковою, знімні зубні протези. У той час як вони можуть підтримати протези і мости, зубні імплантати самостійно може надати вам більш природних, і більш зручного використання – так що ви можете піти на вашому повсякденному житті відчуває, як ви ніколи не втратив зуб взагалі.

Ендостальною Імплантати: найпоширеніший тип зубного імплантату використовували, що означає “в кістку”. Переважна більшість з них є кореневими формі “Вінт” імплантатів типу. Різні види ендостальною імплантати можуть включати розташуванням циліндрів, гвинтів, рами леза або безпосередньо в кістку щелепи, при цьому кожен з імплантатів проведення однієї або більше протезів (або штучного) зуби. Ендостальною імплантати більш широко використовуються для пацієнтів з знімних зубних протезів або мостів.

Поднадкостнічние Імплантати: значення “на кістки”, ці типи зубних імплантатів використовуються з повідомлення металевий каркас, поміщений у верхній частині щелепи, з повідомлень працює через ясна провести протезування зубів. Поднадкостнічние імплантати частіше використовуються для пацієнтів, які мають обмежену висоту кістки щелепи, або тих, хто не може (з різних причин) носять звичайні зубні протези.

Чи є я підходящого кандидата?
Перед стоматологічних імплантатів, ваші ясна і щелепи повинні бути ретельно оцінені докладно переконатися, що ви є гарним кандидатом для даної процедури. Ви, безумовно, необхідно, щоб ваші зуби рентген, а в деяких випадках ви можете також попросити комп’ютер томографія (КТ), ці процедури допоможуть у визначенні якості, кількості та придатності Ваші ясна і кістки. Імплантат анатомії також повинні бути оцінені, щоб упевнитися в тому, можливі імплантати. Це включає в себе кров і нервові судини і синус камер. Крім того, тести також дасть більш чітку картину конкретного типу зубний імплантат вам потрібно, так що ваш професійний зубний імплантат може дати вам лікування, яке підходить вам найкраще.

Я хочу ідеальні зуби!
На жаль не існує такої речі! – Визначити досконалості. Ви повинні зрозуміти, що імплантати є заміною для ваших природних зубів не є прямою заміною, і вони не можуть повторити їх точно. Зуби твої дорогоцінні природні товар передано до вас як у вашому житті, і ви ніколи не може мати інший набір, як вони. Справедливості заради треба сказати, що зубні імплантати буде більше, ніж що-небудь інше, найбільш близько природні зуби так, як вони виглядають і працюють, але є межі цього. Межі обмежень, що ваш рот, анатомії, наявної кісткової тканини, особистий час і витрати будуть розміщувати на ваших зубах заміни. Зазвичай це не представляється можливим дати вам набір штучних зубів, щоб точно відповідати природним зубам, які ви використовували, щоб мати. Чим довше тому сталася втрата зуба і більше зубів, які були втрачені істинне це твердження.

зробити зубні імплантати боляче?
Лікування зубів імплантат може, як і всі інші форми стоматології зробити безболісно і без тривоги. Однак слід забезпечити певну післяопераційний дискомфорт, який може бути задовільно управлятися з простою ліки і місцевих заходів. Всі необхідні консультації догляду та інструкції будуть дані Вам до і після будь-яких процедур. Як правило, необхідно, щоб деякі зміни у вашому повсякденному житті, щоб дозволити вільний від роботи час і можливість відпочити. Все змінюється в своїх відповідях на ваші хірургії та хірургії та післяопераційного догляду буде визначатися з урахуванням ваших особистих потреб.