дізнатися більше про шкірних наповнювачів

Для людей, які шукають швидкий і менш дорогий спосіб, щоб позбавити їх від зморшок і мімічних зморшок, шкірні наповнювачі як Рестилайн і Ботокс може бути кращим варіантом. Шкірні наповнювачі стали доступні в 1990 році і всього за десять років стали дуже популярною косметичною процедурою в зміні зміни, пов’язані зі старінням. Основна мета шкірних наповнювачів є повернення дерми повертається до своєї первісної і молодий вигляд, надавши йому більш природний вигляд.

Шкірні наповнювачі можна зменшити або навіть усунути зморшки, підвищують депресій з шрамів, підвищення губи і замінити обсязі, який було втрачено у м’яких тканинах. Він вводиться тільки під поверхнею шкіри, не розтягуючи шкіру, як багато хто робить підтяжок особи, наповнювачі забезпечують обсягу. Місця загального користування, які лікуються включають лінії посмішки, лінії поверх рота, зморшки навколо очей і шрамів від вугрової висипки. Деякі види шкірних наповнювачів включають: Juvederm, Рестилайн, Perlane, Elevess, Sculpra, Cosmoderm і Artefill.

Навіть незважаючи на те ефект може бути тимчасовим, лікування має багато переваг.

1. Призначення короткі, генерації від п’яти до тридцяти хвилин
2. Майже безболісно
3. малоінвазивних
4. Зазвичай дуже безпечно
5. Кілька ускладнень
6. Побічні ефекти зустрічаються рідко
7. Ризики рідкісні

Шкірні наповнювачі, які FDA затверджених в безпеці, коли вони передбачені кваліфікований і навчений лікар і вводяться в належному медичному закладі. Побічні ефекти, пов’язані з шкірні наповнювачі можуть включати алергічні реакції, реактивації герпетичної інфекції, набряк або почервоніння в місці ін’єкції, локалізованих синців, виразок і оклюзії. Якщо пацієнт має справу з гіперчутливістю, наповнювач, який hyluronic кислоти засновані буде кращий вибір, тому що це може бути розбита, якщо погана реакція відбувається використанням Hyluronidase ін’єкції. Ризики рідко з цим типом процедура і може включати в себе, синці, головний біль і впали духом століття.

Багато лікарів погодилися, що оптимальним віком для отримання шкірних наповнювачів у 40-х і до початку 50-х років, але всі лікарі лікували пацієнтів, які були молодші, грунтуючись на їх індивідуальних очікувань і ситуацій.

Існує широкий діапазон, коли мова заходить про вартість різних шкірних наповнювачів. Деякі з них зроблені буде тривати довше, і, отже, є найдорожчими. Інші, використовуваний з різних причин, мають унікальний ціни на свої власні. Найчастіше ціна визначається кількість флаконів або одиниці, що використовуються. Ціна може бути також визначено область, в якій пацієнт живе і що лікар видно на лікування. Чим більше досвіду лікаря є, це більш ймовірно, що він або вона буде стягувати більше.

Так як шкірні наповнювачі включають речовина, яке схоже на шкіру, процес, який змінює шкіра буде також змінити імплантату. Зрештою цей імплантат зникне, як довго триватиме лікування у всіх різний. Це залежатиме від структури шкіри, способу життя і віку пацієнта. Багато пацієнтів будуть мати TouchUp лікування проводиться протягом 6-12 місяців їх першого лікування.