видалення волосся ціни – деякі важливі відомості ціноутворення, які ви повинні знати про

Видалення волосся Головна набагато дешевше, ніж професійні видалення волосся, так як обладнання, що використовується, як правило, набагато дешевше і видалення не отримує зарплату за свою роботу. Компроміс, звичайно, є підвищений ризик неефективного лікування або навіть травма, так як для видалення волосся будинку не вистачає спеціалізованої підготовки професійних естетик і, можливо, не знаєте, як використовувати інструменти торгівлі їх найкращим чином.

Гоління, обсахаріванія, і крем для депіляції всі серед найдешевших видів видалення волосся, з абсолютним мінімумом грошових витрат. Так мінімальна є їх вартість, по суті, що будь-який, хто володіє гроші на всіх в загальному випадку може собі їх дозволити. Дешеву бритву і крем для гоління, тюбик крему для депіляції, а також інгредієнти для обсахаріванія будь-яку ціну менше $ 10. Навіть якщо якість краще бритвою або дуже дорогі крему для депіляції куплені, за рахунок, швидше за все, як і раніше перебувати під $ 30. Звичайно, ці рішення мають тенденцію бути тимчасовим, і деякі з них – такі як гоління – може викликати інші проблеми шкіри, як врослі волосся.

Головна машини видалення волосся набагато більш ефективним, але й коштують дорожче. Ручні лазерні епілятори, тепер доступні на загальному ринку, і коштувати від $ 150 і вище. Ці лазери забезпечують більш постійне рішення, ніж найдешевші методи, однак, так що їх одноразові витрати слід розглядати у світлі поточних витрат на купівлю додаткового бритви або кремів з плином часу. Коротше кажучи, початкові витрати вище, але вартість з плином часу може бути набагато дешевше.

Аналогічні міркування застосовні до будинку електролізу машин, які коштують дорожче, ніж удома лазери, але також є більш визначеними, щоб бути постійно ефективні. Електроліз є певним, певним способом вбити волосяні фолікули постійно – впевненість в результатах, які вони пропонують, що перевищує навіть лазерне лікування, де світло відростання іноді відбувається через кілька років.

Електроліз Машини для домашніх користувачів може коштувати в районі $ 300 до $ 500, а іноді і більше, але їх ефективність є противагою їх більш високої вартості. Професійне лікування набагато дорожче, ніж удома лікування, так як для депіляції фахівці повинні платити за їх дороге, універсальні обладнання і забезпечувати себе, а також. В обмін на це додаткові витрати, які вони пропонують більше впевненості в успіху через свою освіту, занадто поліпшило шанси випадкового пошкодження, і уваги особистої відходу “, який звертається до деяких клієнтам.

Щомісячні вощія обробки коштувати всього близько $ 25 за сеанс, але повинні виконуватися на невизначений термін. Лазерна епіляція на ногах може коштувати $ 450 за сеанс, і, можливо, повинні бути повторені у вісім разів, на загальну суму близько $ 3600. Електроліз сесій може коштувати всього $ 260 кожен, але може бути повторений двадцять і більше разів на рік протягом трьох років для повного видалення, даючи загальною вартістю більше $ 15 000. Ці цифри варіюються залежно від місця, з якого волосся мають бути видалені, щільність волосся, і місцевих ринкових сил, але цілком очевидно, що професійне видалення волосся набагато дорожче, ніж удома видалення волосся.