варіантів видалення волосся термолиз, електроліз або суміш

Ви хотіли б мати постійне видалення волосся. Хто б і ні? Але, є кілька методів, які ви можете йти про отримання його, по більшій частині. У той час як жоден з методів не може гарантувати 100% ефективність, більшість з них може зробити багато, щоб допомогти вам. Коли справа доходить до вибору, ви повинні вивчити ваш бюджет, ваша потреба в болю, а також ваші факти досліджень. Ось деякі з ваших варіантів спеціально електроліз, термоліз або суміш.

електроліз

У цьому постійний метод видалення волосся, волосся видаляються безпосередньо з волосяного фолікула. І в цьому методі, фолікул руйнується так що волосся не може повторно рости. Датчик використовується і вставлені в кожен фолікул. Зонд використовує електричний струм, щоб викликати хімічну реакцію, яка потім послабити волосся так, він може бути видалений. Насправді, відбувається хімічна реакція, яка змінить фолікула лугу, продукт, який може пошкодити його досить, щоб викликати постійне видалення волосся. Але, процес займає зовсім небагато часу, так як кожен фолікул, які будуть розглядатися в індивідуальному порядку. Це робить його дуже дорогою. У деяких випадках, вам потрібно більше одного звернення.

другий варіант: термоліз

Тут, ви отримаєте ті ж основні кроки, але різниця тепла. Процес створює тепло, яке потім руйнують фолікул. Це, звичайно, зупиняє ріст волосся. Але, якщо ця процедура проводиться неправильно, ви можете випробувати більше, ніж просто біль, яку ви отримаєте від будь-якої з цих процедур, але і рубців і печіння. Незважаючи на те, що це швидше, термоліз не так ефективна.

об’єднати їх: суміш

Зростаюча популярність є поєднання метод видалення волосся. При цьому волосся видаляється за допомогою швидкої версії електролізу. Тепло використовується, проте, це означає, що в той час як луг отримують і руйнує фолікул, тепло робить це можливим швидше. І, що робить його ще більш привабливим є те, що він в основному працює на всіх типах волосся. Суміш метод швидше, але все ж дорогим і болючим.

що обрати?

Це залежить від вас, який метод ви використовуєте для вашого постійного видалення волосся. Не забудьте відвідати кваліфікованого професіонала, щоб зробити це так, що ви отримаєте стерилізоване місці з людиною, яка знає, що вони роблять, як це може зробити все різниця. Ви знизити ризики і отримати кращий результат, коли ви йдете з досвідом.