Як знати ваш тип шкіри

Як багато хто з нас знають, що шкіра є найбільшим органом нашого тіла … Наша шкіра має зовнішнє покриття відомий як епідерміс. Епідерміс є самою зовнішньої шарі шкіри, який захищає організм людини від різних патогенів, відчуття, терморегуляції, втрату рідини. Шкіра також діє як сховище орган ліпідами і водою, а також виконує функцію синтезу деяких необхідних вітамінів корисні для шкіри. Шкіра діє як водостійкий бар’єр так, що необхідні поживні речовини не вимиваються з організму.

Так розуміючи цінність нашій шкірі стає нашою основною відповідальності, щоб побалувати його. Це шкіра, яка відображає вашу індивідуальність, ваші емоції, і одне не повинне будь-яким чином, щоб піклуватися про нього. У наші дні в день життя ми проходимо через багато змін у навколишньому середовищі, від м’якого холодного рано вранці до яскравим сонячним жарким днем, ймовірно, вологий вечорами. Ці екологічні фактори роблять нашу шкіру тьмяною і виглядають млявими. Якщо ви дивитеся на кращий гід по догляду за шкірою, то ви повинні спочатку знати ваш тип шкіри. Визначення вашого типу шкіри легко, і це також допомагає вам у виборі відповідної зволожувачі і миє обличчя, які найкраще підходять для вашої шкіри. Ви можете взяти кращу турботу про Вашу шкірі, коли ви знаєте свій тип шкіри. Є у всіх п’яти типів шкіри; нормальної, сухої, жирної, комбінованої і чутливої ​​шкіри.

Ви повинні були б наступні речі для того, щоб проаналізувати тип нашої шкіри. Все, що вам потрібно, це м’які рушники для рук, м’які миючі засоби особи, без масла особи миючі та зволожуючі олії безкоштовно.

Перша вимити обличчя з м’яким вмивання (призначена для нормальної шкіри – миючі засоби доступні в будь-якій аптеці магазині або будь-якому магазині, але потрібно переконатися, що упаковка згадує слово «нормальний») і висушіть. Чекати протягом години. Тепер уважно подивіться і уважно вивчити вашу шкіру. Як ваша шкіра відчуваєте? Що ви відчуваєте, коли ви розтягується посміхатися або хмуритися? Чи є у неї білий плямистий вигляд? Якщо ваша відповідь на всі ці питання так, то це означає у вас суха шкіра.
Тепер, якщо ваша шкіра має еластичну почуття, і не має вугри або прищі, це означає, що у вас нормальний, чи не чутливих типів шкіри. Нормальна шкіра не відчуває себе сухий і вільною від будь-яких акне або алергічних реакцій на використання зволожуючих кремів або особою прань.

Після зазначеного лікування, якщо ви помітили жирний блиск на все обличчя, це означає, що у жирної шкіри. Якщо ваша шкіра розвивається алергічні реакції, стає червоним і показує розвиток вугрів, пошкоджені капіляри це значить у вас чутлива шкіра. Крім усього цього, якщо у вас жирна шкіра всьому протязі, але він відчуває себе сухим навколо щік і шиї, або у вас є сухий тип шкіри, але він страждає від акне, або у вас жирна шкіра, але вона має вугрової висипки, яка означає, що ви Комбінація типу шкіри.