Як знайти ефективний зміцнюючий лосьйон

Це налякало мене до смерті. Не купуйте зміцнюючий лосьйон, якщо ви не можете ретельно оцінити інгредієнти заздалегідь. Деякі виробники дуже розпливчасті про інгредієнти у своїх продуктах. Вони мають право використовувати власні терміни, які можуть включати в себе хімічні речовини, які підозрюваний. Навіть термін “аромат” повинна бути повністю пояснені, але виробники не зобов’язані виявити, який з тисячі різних небезпечних хімічних речовин використовуються для створення цього аромату.

Якщо косметичної промисловості були досконалі, вони будуть перевіряти кожен їх сировина для забруднення, такі як пестициди, гербіциди або свинцю. Вони також перевірити кінцевої партії, так як забруднення діоксан відбувається під час обробки. Діоксан є відомим канцерогеном. Він утворює коли етиленоксидом, інший канцероген, використовується, щоб дозволити суміш масел з водою. У недавньому дослідженні, штату Каліфорнія виявили, що п’ять популярних миючих засобів були забруднені з високим рівнем діоксан. Вони попросили компаніям змінити їх формулювання, платити штрафи або прикріпити попереджувальні ярлики до своєї продукції.

Будь або не продукт забруднений з цими видами канцерогенів є те, що ми можемо сказати, читаючи етикетку інгредієнтів на пляшці зміцнюючий лосьйон. Але, якщо виробник включає тільки природних компонентів і випробування кожної партії готової, то ми можемо бути впевнені, що ми в безпеці. Виробник повинен розкривати свої стандарти безпеки на своїх сайтах.

Інших, ніж безпека у використанні, нашою найбільшою проблемою є ефективність. Які інгредієнти довели свою ефективність? Є наслідком тривалого або просто тимчасовий косметичний ефект?

Один з перевірених ефективних інгредієнтів називається Cynergy ТЗ. Це власної розробки, але виробник повністю розкриває інгредієнтів в ньому. Ці інгредієнти білків. Більшість зміцнюючий лосьйон містить білка колагену або еластину. Молекули цих білків є занадто великими, щоб проникати в шари шкіри. Вони можуть сидіти на верхній і сушать, бар’єр, який робить вашу шкіру відчувати себе більш пружною, на деякий час, але ефект недовго.

Cynergy ТЗ складається з кератину, білок, який складає 90% епідермісу шкіри. Цей білковий комплекс, як було показано, стимулює виробництво нових тканин, клітин і волокон. Ця діяльність дозволяє стійке поліпшення еластичності шкіри. Дослідники виміряли стійке поліпшення на 42% протягом 18 днів.

Білок, який складає Cynergy ТЗ є екстракт з овечої вовни і тільки вибрані органічні ферми розглядаються як джерела. Перше, що зміцнюючий лосьйон повинні робити нічого шкідливого. Ми всі хочемо щось ефективне, але небезпечних хімічних речовин, які використовуються в більшості компаній не є ефективними, так чи інакше. Таким чином, вони не принесуть ніякої користі, і вони можуть зробити багато шкоди.

На закінчення, інші інгредієнти для пошуку включають масло авокадо і масло ши. Більшість жінок воліють використовувати креми, які містять ці вночі, тому що вони трохи занадто важкими, щоб носити під макіяж. Масло авокадо було показано, що збільшення кількості колагену в шкірі. Масло ши є гарним вибором для зміцнюючий лосьйон, бо містить вітаміни та інші поживні речовини, клітини шкіри потрібно. Просто пам’ятайте, в магазин за безпеку на перше місце. Там немає ніяких причин, щоб ризикувати своїм здоров’ям, щоб поліпшити свій зовнішній вигляд.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих безпечні інгредієнти, які використовуються для лікування здорової шкіри, відвідати мій сайт сьогодні.