Як вибрати кращий Medi-Spa процедури для вашої краси

Так як багато людей вважають, омолоджуючі і краси, як своїх пріоритетів, це не дивно, що Є багато Medi-курортів проростання по всій країні. За даними Міжнародної асоціації Medical Spa, кількість Medi-курортів в США зросла з 400 до 2000 протягом останніх трьох років, що становить 400%-го зростання. Але, на жаль, поряд із зростанням числа таких закладів, є також зростання людей, які стикаються з Medi-Spa невдачі і промахи.

Хоча більшість таких установ у країні контролюються і управляються верхньої косметичних хірургів і дерматології фахівці, є також кілька пересічний установ, які полюють на людей, які в надії отримати те ж косметичні процедури як Голлівуд- Лістерс на частку від ціни. Для того, щоб не стати жертвою неякісних або неправильно Medi-курорти, вам потрібно бути більш пильними у виборі краси установа, де ви збираєтеся отримати лікування. Це особливо вірно, якщо процедура ви плануєте взяти включає ін’єкції і лазери.

Тому, перш ніж витрачатися гроші на нові втрати ваги лікування, лазерна епіляція, або будь-який інший процедури, читайте нижче покажчиків про те, що потрібно шукати в Medi-Spa.

дослідження довіри до компанії і легітимність

Перше, що вам потрібно зробити, це визначити, якщо компанія або клініці, що ви плануєте отримати від вашого лікування є законним. Є багато недобросовісних людей, які тільки в цьому за гроші так що ви повинні бути дуже обережні. Якщо установа знаходиться в таємні місця або ви вважаєте, що обладнання або приміщення, які використовуються є неякісні, то ви повинні подумати двічі перед тим, як їхні послуги. Ви також можете звернутися за відповідної акредитації та ліцензії.

піти на репутацію компанії

Хоча відомих медичних клінік і курортів не позбавлені від випадкових невдач і проблем, ці установи, швидше за все, бути строгими зі своїми правилами і більш обережним з тим, як вони мають справу з клієнтами, тому що вони дуже захищає свою репутацію. Таким чином, якщо у вас є зайві гроші, було б краще, щоб скористатися послугами відомих і авторитетних Medi-курортів.

шукати лікаря рада сертифікованих в команді

Оскільки правила і правила, що стосуються установи Medi-курорти відрізняються від одного стану до іншого, він би з упевненістю вибрати компанію, яка має хоча б один лікар, який є сертифікованим в області косметичної хірургії та подібних процедур. Переконайтеся, що лікар все ще підключений до компанії під час вашого лікування.

познайомитися з навчання персоналу, який буде обробляти ваші процедури

Це право клієнта знати, навчання, сертифікація та досвід людини, який займатиметься процедурою він або вона просила. Перш ніж ви отримаєте лікування, необхідно знати заздалегідь, хто буде займатися ваше лікування.

Важливо пам’ятати, що естетика повинна обробляти тільки мікродермабразія, м’який пілінг обличчя, на основі світла лікування, акне видалення зубів, або навіть в деяких лазерної епіляції випадках. Тим часом, помічник ліцензованим лікарем, медсестрою або медсестра повинні бути однієї обробки виконання процедур, пов’язаних глибокі пілінги, тимчасове колаген або ін’єкції гіалуронової, на основі світла і лазерних treatements і Ботокс для вен. Якщо це ваш перший пора лікуватися, вам потрібно отримати оцінку лікаря в першу чергу. Нарешті, тільки лікарі, дерматологи і пластичні хірурги повинні дати вам ін’єкції терапії та інших інвазивних процедур, особливо тих, які вимагають хірургічного втручання.

Проте, перш ніж ви вирішите пройти інвазивне лікування, таких як ін’єкції ботокса, було б краще шукати інші безпечні, але не менш ефективні альтернативи. Наприклад, якщо ви страждаєте від тонких ліній і зморшок, ви можете спочатку спробувати використовувати на натуральній основі крем проти зморшок, таких як Dermaxin, перш ніж відправитися в Medi-Spa для хірургічних удосконалень та ін’єкції терапії.