Ноги дзеркало загального стану здоров’я

З 26 кісток, 33 суглобів і більше 100 сухожиль, м’язів і зв’язок, ноги самих невід’ємною і уразливі частини тіла. Більшість людей не знають про платну, що регулярні, день у день заходу, який не може додати до більш ніж 1000 миль на рік приймати на ногах.

Згідно ортопед д-р Марк А. Бреннер, багато симптоми, пов’язані з серйозними проблемами здоров’я проявляються в ногах, роблячи ноги дзеркало загального стану здоров’я. Деякі з великих проблем охорони здоров’я відносяться діабет, захворювання нирок, ревматоїдний артрит і стеноз хребетного каналу. Кілька симптомів, пов’язаних з цими захворюваннями є тріщини, виразки ніг, ноги судоми і втрата чутливості в ногах. Зберігаючи ноги здоровими вимагає розробки хороших звичок, регулярно здійснювати належний догляд за ногами. Пропозиції включають в себе:

• Перевірте ваші ноги-Багато серйозні проблеми з ногами, не пов’язані з якою-небудь дискомфорт або біль. Не забудьте уважно вивчити ваші ноги і нігті кожен день, перевіряючи порушення, починаючи від подряпин і тріщин, щоб порізи і пухирі. Завжди перевіряйте між пальцями і на дні ноги. При перших ознаках болю, зверніться до ортопеда або лікуючого лікаря.

• чисті ноги належним чином Мийте ноги щодня і відразу після тренування. Уникайте замочування ніг протягом тривалого періоду, так як це може позбавити природну вологу з поверхні шкіри, що може призвести до інфекцій. Після миття сухі ноги ретельно, звертаючи особливу увагу на шкіру між пальцями.

• Відлущування-Тому що ви не можете розпізнати проблеми, якщо ви не можете фізично бачити або відчувати його, Регулярний пілінг ніг є ключовим чинником. Відлущуючий ніг ​​на регулярній основі може допомогти триматися подалі дискомфорт із загартованої мозолів і тріщин п’яти.

Одним із зручних способів є для відлущування з нагородами файлу Microplane ніг. Крихітні файлів створити двонаправлений відлущуючий система, яка швидко і безпечно усуває товсті мозолі, залишивши після себе лише здорові нової шкіри.

• захистити ваші ноги-Намагайтеся не ходити на вулиці або в вашому домі без шкарпеток і взуття, так як це робить ноги більш сприйнятливі до бактерій і інфекцій.