Ліпосакція у чоловіка отримують ліпосакції

Косметична хірургія раніше вважалися жінки з ініціативи промисловості. З досягненнями в області технологій і безпечних методах, що мають щось застигле легше і більш популярні, ніж будь-коли. Але, це вже не світ жінки, чоловіки також прагнуть поліпшити або змінити їх тіла через косметичної хірургії.

З п’яти кращих, ліпосакція є 3-й найпопулярніший серед чоловіків у 2007 році за даними Американського товариства пластичних хірургів. Чоловіки склали майже 33 000, або 11%, з усіх процедур ліпосакції в 2007 році.

Чоловіки звертаються до ліпосакції з тієї ж причини жінки-більш гладкий, тонкий корпус, який добре виглядає в і з їхнього одягу. І навіть якщо це відомий факт, що чоловіки втрачають вагу швидше, ніж жінки, вперті жирові відкладення і раніше збирати, особливо навколо талії, і утворюють ці надокучливі ручки любові, що ніхто не любить-мати або повісити на.

Ці жирові клітини не реагують на дієти і фізичних вправ і ліпосакція є єдиною річчю, яка може назавжди видалити їх. Це може бути єдиний спосіб викрити тих, жорсткий рок абс ви працювали так важко долотом.

Інший популярний сайт, який чоловіки звертаються з ліпосакція області обличчя. Там немає вправ, щоб звільнитися від жиру в цій галузі, тому хлопці вибирають, щоб він висмоктав. Як позбутися від подвійного підборіддя, що і схуднення лінії щелепи може зайняти роки від обличчя.

Щоб закінчити погляд, додати особи або мікродермабразія отримати ще більше років с. Інші області, які можна лікувати за допомогою цієї процедури руки, сідниці, стегна й боки.

Ліпосакція також допомагає чоловікам боротися ніяково проблеми, які можуть серйозно вплинути на їх самооцінку та впевненість у собі. Гінекомастія або збільшення грудей є станом, яке вражає багатьох хлопчиків і чоловіків.

Якщо умова не надто серйозними, зайвий жир можуть бути вилучені через ліпосакцію. Якщо це досить серйозно, операції по зменшенню грудей може бути необхідним, а також.

Інструмент, званий канюлі, яка являє собою тонку трубку, яка діє як вакуум, використовується, щоб висмоктати жирових клітин в цільових областях. Місцевий анестетик використовується, щоб знеболити область. Є кілька методів, які можуть бути виконані, які також використовують ін’єкції лідокаїну, щоб допомогти послабити депозитів робить його легше для видалення.

Це єдиний спосіб визначити зменшити жир в організмі, і при тому, що жирові клітини будуть безповоротно видалені, якщо ви не зміните свої погані звички, нові клітини жиру може завжди утворюють. Так, здорова дієта і фізичні вправи повинні стати частиною вашого способу життя, щоб зберегти ваші великі результати.

Хоча процедура видаляє жир, це не метод зниження ваги. Будь-хто, хто думає про те, ця процедура повинна бути або на рівні або в межах 20 фунтів своєї ідеальної ваги. Іншим важливим моментом є те, що існує ризик, як і будь косметичною процедурою. Кровотечі, надмірного видалення тканин, інфекції та рубцювання може статися.

Щоб обмежити ризик, перевірити ваш хірург заздалегідь. Переконайтеся, що він є сертифікованим і ліцензію на виконання ліпосакції. Просто тому, що ти хлопець, не означає, що ви повинні жити з надлишком жиру навколо миделя. Ви можете мати точені сексуальний абс ви завжди хотіли.