Лазерна епіляція була варто своєї ціни

Коли я був дитиною, я сподівався, що я був би одним з щасливих людей, у яких не було дуже волохата спина, коли я став старшим. На жаль для себе, що було не так, і в той час я не дуже схожий Magilla Горила, моя спина, очевидно, не гладко – або принаймні, він не був гладким.

Я вирішив кілька років тому, щоб інвестувати в лазерне лікування для видалення волосся, і я жодного разу не пошкодував грошей, які я поклав у в будь-якому випадку. Мені потрібно було шість процедур, і це коштувало мені більше $ 1000, коли він був все закінчено, але я можу чесно сказати, що це було зроблено, а також рельєф, який йде разом з нею було не варто кожен цент я провів.

Я б у жодному випадку дійсно не заперечував мають назад волосся, як тільки я став старшим. Це свого роду забавне, як ваші координатори налаштувати, коли ви стаєте дорослим. Коли я був молодий, я думав, я міг би просто спустошений, що абсолютно ніякої леді ніколи не буде, як я, і тому я б у кінцевому підсумку вмирає в спокої, якщо у мене було волосся назад, і, як я прийшов, щоб дізнатися, не важливо, в більшості випадків .

Однак це виявляється чимось на зразок проблеми, якщо вам необхідно відвідати басейн, або, можливо, на пляж. Ось тоді я перший по-справжньому почав розглядати лазерне лікування, коли я почав розглядати всі дії, які я, можливо, волів робити з себе сорочку, але відчував себе занадто самостійної свідомої щоб зробити це.

Наприклад, в якій я живу, це стає дійсно теплим в літні місяці, і я проводжу багато часу, працюючи на задньому дворі. Я б із задоволенням іноді зняти сорочку, щоб допомогти зберегти кулер, проте з волохатими спиною, я боявся, що люди могли б дивитися на мене чи сміятися, тому я ніколи не був схильний зробити це.

Я хотів би бачити друзів у їх басейнах або, граючи в м’яч з свої сорочки, і я дійсно випробував кілька заздрісних, що я не можу зробити це, і відчувати себе вільно робити це.

Доброю новиною є те, у мене був друг, який працював у клініці, яка зробила лазерну епіляцію і вирішив пройти через це. Після першого лікування, волосся на спині було значно менше, ніж це було раніше, а друга або третя лікування, це була ледь помітна в кожному разі.

Я думав про припинення лікування, то, але вона порадила мені піти далі і є інша частина його вивезли, так що я зробив, і це був один з найкращих варіантів, які я коли-небудь робив. Моя спина стала такою ж гладкою, як шовк, і я в змозі по-справжньому відчувати себе впевнено на відкритому повітрі з заголовком без сорочки.

Лазерна епіляція не був шкідливим, як віск може бути, і я не повинен був використовувати будь-який тип смердючий хімічний продукт, або. Це просто відмінно спрацювала для мене все навпаки, і я ніколи не озирався назад на оплаті гроші з будь-якого жалю.