як отримати менше зморшок now_

Я не знаю річ про Вас, але я буду тримати парі, що ви часто задавалися питанням, як перестати дивитися старше кожен раз, коли ви дивитеся в дзеркало. Якщо ви хочете менше зморшок, є кілька речей, які ви можете зробити. Залежно від вашого віку, ви можете бути в змозі запобігти їх появі, слідуючи хороший догляд за шкірою протягом усього життя. Якщо ви вже починаєте бачити ці рядки, є надія, і вам просто потрібно, щоб почати роботу, відразу ж.

Велика частина збитку, який з’являється на наших обличчях наприкінці життя обумовлена ​​безперервним надмірне НД У сімдесятих і вісімдесятих роках, засмага вважалася здоровим. Багато людей спалюють кожну весну і розробили загар протягом літа. Пізньої осені і взимку, засмага зник. Таким чином, процес починається знову навесні.

Потім з’явилися солярії. Люди могли тримати «здорові» засмагу протягом усього року. Тепер ми знаємо, що весь процес сприяє раку шкіри і грає важливу роль у формуванні зморшок.

Багато джерел вважають, що ми повинні використовувати сонцезахисний крем на регулярній основі, якщо ми хочемо менше зморшок. Існує трохи суперечок навколо цієї пропозиції. Дослідники виявили, що деякі сонцезахисні креми проникають шари шкіри і викликають пошкодження ДНК, коли вони піддаються впливу УФ-випромінювання від сонця. Це пошкодження ДНК, яка викликає продукування меланіну, що приводить до засмаги. Це також те, що викликає ракові новоутворення і утворення зморшок.

Сонцезахисні засоби, які були показані, щоб викликати пошкодження ДНК і оксибензон Бензофенон. Використання ВС-блок на міру необхідності це хороша ідея. Воно знижує ризик деяких видів раку шкіри. Оксид цинку і діоксид титану є найбезпечнішими з них. Оксид цинку є найбільш ефективним.

Був рак попередження про діоксиду титану, але тільки ризик тим, що робота з ним, через вдихання пилу. Там немає ризику для його застосування місцево, особливо в концентраціях, які існують в косметичних продуктів.

Є деякі анти-старіння по догляду за шкірою, які довели свою ефективність для тих людей, які хочуть менше зморшок. Це, ймовірно, включає в себе всіх. Ніхто не хоче виглядати старше, і ми можемо боротися з ним, якщо ми будемо використовувати правильні продукти.

Є багато безпечних та ефективних інгредієнтів, але один з багатьох сприйнято як щось “анти-старіння диво”. У клінічних дослідженнях було показано, поліпшити твердість більш ніж на 40%, збільшити виробництво нових клітин шкіри на цілих 160%, зменшити почервоніння, запалення і діє як антиоксидант. Це власна розробка називається Cynergy ТЗ.

Якщо ви хочете менше зморшок, ви хочете Cynergy ТЗ. При збільшенні твердості, шкіра стає жорсткою знову тонких ліній розтягнутися і зрештою зникають. Стимулюючи вироблення нових клітин, пошкоджених Слау ті вихідні і замінені більш яскравими, виглядає молодше клітин. Більш клітини також означати збільшення товщини.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Якщо ви виявили, що ваша шкіра стає більш легко рвуться або подряпані, причиною є зменшення товщини. Це також є причиною мішків і темних кіл під очима. Бачте, ви можете мати менше зморшок і боротися з руки часу. Вам просто потрібно трохи допомогти.

Якщо ви відчуваєте, що ви хотіли б дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих натуральних інгредієнтів, які використовуються для лікування старіння шкіри, відвідайте мій сайт сьогодні.