як зробити старіння шкіри жорсткі – простий рада

Це незаперечний факт: щороку по догляду за шкірою компанії вкладають значну кількість R & D грошей для досягнення однієї проблемою: як зробити старіння шкіри жорсткіше.

Оскільки середній вік населення поступово збільшується в поєднанні зі збільшенням середнього доходу, все більше і більше людей переходять свою увагу на їх зовнішній вигляд, шукаючи, що магія рішення, яке потенційно повернути час назад часу.

Але, це не просте завдання. З роками, процес старіння негативно позначається на нашій шкірі. Зморшки починають формуватися і шкіра починає провисати.

Головний основною причиною для нашої шкіри деградація може бути пов’язано з виснаженням двох білків, колагену і еластину. Ці дві речовини виробляється в нашому організмі і їх основна функція полягає, щоб наші фірми шкіри і молодий вигляд. З роками, виробництво обидва цих важливих речовин сповільнюється, в результаті чого видимі ознаки старіння.

Якщо ви зробили трохи дослідження себе, щоб знайти продукти на ринку, які пропонують рішення, як зробити старіння шкіри жорсткіше, ви можете зустріти деякі продукти, які включають в інгредієнтах колаген, еластин або обох.

Очевидне твердження, зроблене компаній, які сприяють такої продукції є те, що, як тільки ви їх застосовувати крем на шкірі, то колаген / еластин міститься в них проникнути в ваш зовнішній шар шкіри і доповнювати свої власні рівні колагену під ним.

Ніщо не може бути далі від істини. Молекули колагену більше, ніж клітини шкіри, і немає ніякого способу, яким вони могли б бути покриті в вашу шкіру.

Замість того, щоб доповнити збідненого колагену і еластину за рахунок зовнішніх коштів, відповідь про те, як зробити старіння шкіри жорсткої є стимулювання, через відповідні інгредієнти, організм виробляти більше кількість цих білків.

Доброю новиною є те, що зараз, як ми говоримо, існують на ринку високою якістю, природного догляду за шкірою, які доставляють на їх обіцяють зробити старіння шкіри став твердіше і молодий вигляд.

Я дам вам два приклади прориву інгредієнтів, які містяться в таких продуктах:

1. Вакаме: Цей інгредієнт є спеціальний екстракт з бурих водоростей Японського моря. Його основна функція полягає в придушенні шкідливих ферменту (так званий гіалуронідаза), який руйнує гіалуронової кислоти в шкірі. Простіше кажучи, ця кислота є “клеєм”, який прикріплюється до колагену і еластину і допомагає зміцнити їх функцію підтримки фірми шкіри і молодий.

2. Cynergy TK: Це дуже новий прорив у догляді за шкірою. Через клінічні випробування на добровольцях людини, доведено, щоб стимулювати відростання колагену і еластину.

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про прорив досягнень, як зробити старіння шкіри жорсткіше, відвідати мій сайт по догляду за шкірою сьогодні.