отопластика не більше г-н. великі вуха

Отопластика стає все більш популярним протягом багатьох років. Якщо ви зацікавлені в отриманні вух і поліпшення форми вух, переконайтеся, що ви вибрати хороший хірург, який має багаторічний досвід роботи.

Багато людей вирішили отримати хірургії вуха, щоб допомогти змінити вуха. Багато разів людина може мати вуха далеко від їх голови, і вони хочуть отримати хірургії, щоб перемістити їх ближче. Інші вибирають, щоб отримати операцію, щоб зменшити розмір вух. Інші хочуть, щоб виправити вусі, де кінчик складається вниз і вперед.

Інші хочуть, щоб змінити форму дуже маленькі вуха або заповнити той, де певні складки не існує. Хірургія також може допомогти з мочки вух, які розтягуються або зморшкуватою. Нарешті багато хірурги навіть будувати нові для тих, хто народився без них, або якщо вони були пошкоджені через травму.

Велику частину часу, операція проводиться на дітей, які принаймні чотири роки, тому що більшість вуха дорослого до цього віку. Багато батьків вважають за краще, щоб отримати хірургії для своїх дітей, бо не хочемо, щоб вони дражнили протягом усього життя. Ви також можете отримати операцію, якщо ви доросла людина і погано знайомі з вашим вухам.

Батьки повинні мати розумні цілі та очікування. Кінцевою метою в хірургії має бути поліпшення загального вигляду, а не для отримання ідеальної вух. Навіть хороший пластичний хірург не може гарантувати, що вони ідеально відповідають один одному. Перед початком процедури переконайтеся, що у вас є розмова з пластичним хірургом, щоб він або вона розуміє свої цілі та очікування.

У період проведення консультацій, переконайтеся, що пластичний хірург має багаторічний досвід виконання процедури. Якщо у вас виникли проблеми з пошуком лікаря, то Ви повинні попросити друзів або родичів, якщо вони мали хороший досвід роботи з пластичними хірургами. Ви і ваша дитина повинні також шукати через журналів, щоб побачити якщо ви можете побачити фотографії, які ви можете дати пластичного хірурга.

Під час процедури лікар огляне дитину і пояснити вам, як процедура буде працювати. Пам’ятайте, що вони будуть виконувати на вашу дитину так що ви хочете, щоб переконатися, що вони повністю і кваліфіковано. Крім того, після консультації, переконайтеся, що ви говорите з дитиною про процедуру відверто. Поясніть він чи вона, що відбуватиметься під час процедури і яким буде бажаного результату.

У кінцевому рахунку це має бути рішення вашої дитини, і ви повинні отримати лише операції, якщо вони хочуть його також. Під час процедури дитина, буде дано наркоз для болю. Доктор тоді виконати потрібну процедуру і правильно закрити всі рани.

Дитина, як правило, триматися подалі від школи протягом декількох днів, тому що процес зцілення, і біль відчувається. Якщо виконано правильно, процедура мала бажаних результатів тривалого впливу. Ви і ваша дитина буде любити зовнішній вигляд своїх вух назавжди.