наставника імплантатів

FDA дало добро на Mentor грудні імплантати, які будуть використовуватися у збільшення грудей і повторної конструктивної хірургії. Зараз на наставника і Яку роль вони відіграють в промисловості імплантатів грудей?

Mentor є провідним виробником лікарських засобів в США, а також більш ніж 70 країнах по всьому світу. Імплантатів Mentor грудей виготовляються як у формі розчину і гелю кремнію. Виробничі потужності компанії знаходяться в США, а також Європи. Наставник займається виробництвом, дослідження та випробування грудні імплантати протягом 2 років з майже мільйон жінок використання своєї продукції.

Mentor виробляє безліч різних профілів, яка дає вам більше шансів на відповідність вашої грудей до ваших унікальним будовою тіла. Профіль, який посилається на співвідношення між відстанню імплантату виступає назовні з грудної клітини, а ширина підстави імплантату, поставляється в 3 різних діапазонах. Першим з них є “гладкі круглі Помірні Implant Профіль” Другий “гладкі круглі помірному плюсі ​​профілю Імплант” і третій “гладкі круглі імплантати високого профілю”.

Ці імплантати можуть бути використані для збільшення грудей, щоб дати краще пропорційно вашого тіла, зміна форми і збільшення грудей, які змінили свою форму внаслідок годування грудьми або, щоб збалансувати грудей, які мають різницю в розміру або форми. Наставник грудні імплантати також приходять в різних форматах. Можна вибрати текстурованою імплантату, який краще прилипає до внутрішньої сторони грудей. Цей імплантат як правило, не обертаються, яке дасть груди деформовані зовнішній вигляд. У вас є можливість фізіологічного розчину або заповнені силіконовим гелем імплантатів. У них навіть є регульована імплантату. Варіант, який ви виберете, залежатиме від ваших особистих обставин та історії хвороби і краще за все обговорити повністю з вашим лікарем.

Імплантати наставника поставляються з гарантією терміну служби продукту. Тепер, коли FDA схвалило використання заповнених силіконовим гелем імплантатів, можна ще раз використати цю технологію у разі збільшення грудей або реконструкції грудей. Наповнені силіконовим гелем імплантатів не без їх ризиків. Якщо ви страждаєте від числа станів або захворювань, то ваш не рекомендується використовувати силіконові імплантати. Деякі з цих хвороб є аутоімунними захворюваннями, такими як вовчак, ослаблена імунна система через відпускаються за рецептом ліків, умови, за яких згортання крові і загоєння не є оптимальними і використання променевої терапії після операції.

Остаточний вибір наставника за допомогою імплантатів грудей залежить від вас. Але як один з провідних медичних світових виробників грудних імплантатів, Mentor підтримує якість і ефективність своєї продукції з майже 20 років досліджень та досвід у виробництві імплантатів молочної залози.