мінеральна косметика – натуральна косметика для здорової шкіри

Як лікар, я знаю, що деякі пошкодження традиційні продукти макіяж може призвести до шкіри, якщо носити протягом довгого часу протягом тривалого часу без достатнього очищення. Так що поява мінеральної косметики на косметичні лічильники є серйозним проривом у здоровому способі життя та догляду за шкірою.

Мінеральна косметика мають свою основу в землі вгору мінералів, в тому числі різних руд металів і оксиду заліза. Будучи природним, вони без алергенів і не містять хімічних барвників, консервантів додав, наповнювачі, парфуми, масла або тальк – або інші інгредієнти зазвичай зустрічаються в традиційних продуктах макіяж.

Мінеральна косметика містить тільки чисті мінеральні пігменти в концентрованому вигляді. Завдяки своїй концентрації вони виконують функції консілера, тонального крему і пудри – і неймовірно все в одному додатку, який зв’язується з шкірою настільки добре, що дуже мало підфарбовування потрібно, оскільки протягом дня.

Після Мінеральна косметика вперше застосував – і це можна зробити дуже просто за допомогою кисті – шкіра може здатися трохи порошкоподібних, але через деякий час ви виявите, що воно прийнято дуже добре натуральних олій в шкіру.
І неймовірно, ви виявите, що до ночі ваше обличчя буде виглядати так само свіжо, як це було в той ранок, коли макіяж був вперше застосований, без блиску або смуги.

Мінеральна косметика чистота означає, що він добре працює з більшістю типів шкіри, і ви побачите, що це додає одноденний юнацький блиск вашої шкіри. Але він також має ряд інших переваг:

сонцезахисний крем

Мінеральна основа порошки також містять оксид цинку і діоксид титану, які діють як відображає покриття, яке блокує шкідливий вплив сонця. Крім того природні форми вітамінів А і Е регулярно додаються, які мають антиоксидантні переваги, а також допомогти запобігти фотостаріння шкіри.

боротьбі з алергією

Оскільки синтетичні барвники, віддушки та консервантів можна уникнути в складі мінерального складу, існує невеликий ризик чутливість шкіри до інгредієнтів, в результаті чого значно знижується ризик довгострокового алергічних реакцій.

легке застосування

Мінеральна косметика може бути застосований швидко і легко за допомогою кисті або губки, а коли наноситься на чисту зволожену шкіру, вона не мазка або бігти. Негайно покінчити з початковим порошкоподібних ефекту, все що вам потрібно зробити, це туман ваше обличчя злегка навіть із звичайною водою.

багатосторонність

Завдяки своєї одноденної стійкі якості, мінеральна косметика не тільки ідеально підходить для тих, хто неспокійний спосіб життя, але вона також знайшла ласку в галузі кіно та телебачення промисловості. Крім того, він часто надає відмінне рішення для багатьох з існуючої проблеми зі шкірою, такі як викликані опіками.

Тепер давайте поглянемо на вартість. Якщо ви звикли до косметичної лічильник ціни, ви не збираєтеся бути абсолютно приголомшений. Тим не менш, ви повинні також розглянути заощадження, які Ви можете зробити за допомогою мінеральної косметики. Що б ви зазвичай нанести на шкіру обличчя перед рішенням вранці? Після зволожуючого крему, як щодо грунтовки? Тоді є приховувачів, фундамент, рум’яна, креми, пудра …

Однак при використанні мінеральної косметики, після використання зволожуючого крему, ви виявите, що багато продуктів, які колись були частиною вашого щоденного режиму, тепер повністю надлишкові. Таким чином, загальна економія може бути досить значною. І думати про економії часу теж!

Сучасні мінеральної косметики є значним кроком вперед не тільки в косметиці, але і в косметичних і загального благополуччя.