зробити ваші зуби біліші, ніж будь-коли з наступними tips_

Приголомшлива кількість людей дійсно хотіли б володіти біліше зуби. Є всі види способів досягнення цієї мети. Крім того, існує багато методів, які можуть захистити від плям від відбуваються щоб почати с. У цій статті є багато пропозицій, які дозволять вам у пошуку відбілювання стратегії, яка повинна працювати відповідно до ваших потреб.

Жувальна гумка може допомогти вам зберегти білі зуби. Ви знайдете навіть спеціально розроблений ясен, які зроблені виключно для цієї мети відбілювання зубів. Компоненти з гумки допомогти позбутися плями, які могли б створити у ваших зубах. Це може зробити його легше зупинитися плями на зубах при жуванні тільки після їжі.

Спробуйте, щоб уникнути або позбавитися від сигарет, кави і червоне вітер з програмою харчування і способу життя. Кожен з них може затемнити зубів. Якщо ви не хотіли б, щоб запобігти споживання кави еспресо і чай, пити ці речі через соломинку, і переконайтеся, що ваші зуби покриті. Кисть швидко після цього. Пити каву та чай, а також куріння, буде великий внесок у зміну кольору зубів людей.

Ви можете підтримати ваші зуби виглядають біліше відтінків вони насправді за допомогою підходящої забарвлення відтінок помади. Ті люди, з знебарвленого зубів повинні триматися подалі від яскраво-червоні відтінки помади, просто тому, що вони, як правило для виготовлення зубів з’являються темні. Вибираю рожеву помаду, щоб зробити Ваш погляд знебарвлені зуби білішими.

Смужки для відбілювання зубів можна знайти в декількох, досить помірною ціною, сортів. Відбілювання смуги поміщається на зуби і залишив там, щоб очистити їх, щоб отримати вказаний період часу. Навіть при тому, смуги були після виходу на опцію для отримання біліше зуби, багато людей звертаються до інших стратегіям для більшого результату.

Зменшіть споживання соди. Забарвлення ніжно напоїв може викликати зуба плями. Зручна напоїв також включати в себе інші інгредієнти, які можуть погано травми зубної емалі. Плями дотримуватися набагато більш зручно зі зламаними зубами емалі. Крім того, споживаючи величезну кількість гладких напої можуть зробити його більш складним доступні для Вас, щоб відбілити зуби.

Ви повинні мати на увазі, що п’є, ви споживаєте, якщо ви хочете, щоб ваші зуби, щоб стати білішими. Еспресо, чай, червоне вино, як правило, плями зубів. Ви повинні зробити пити ці напої, подумайте про використання соломи рубати знову на зв’язку з вашим зубам.

Здається, в пошуку ваші зуби побілілі експертом для більш швидкого результату. Ви будете мати білі зуби тільки після кількох візитів до стоматолога. Стоматолог може використовувати кошти, щоб відбілити зуби, які не там, у роздрібній наркотиків і так далекі набагато більш ефективним.

Вино, сигарети і кава, звичайно, не відмінно підходить для вашого особистого зубів. Є насправді хімічних речовин у цих предметів, які можуть забруднити зуби. У випадку, якщо ви повинні пити ці напої, чистите зуби відразу після оперативного завершення. Крім того, тепер ви можете розкрити рухливі міні-щітки, які ви просто могли б використовувати, а з фактичного зубну щітку. Абразивності проведе зуби шукає їх найбільш ефективними.

Як обговорювалося на першій цієї конкретної статті, відбілювання зубів відбувається у великій кількості відмітні методи, які допоможуть отримати ваші зуби білими і без урахування витрат від плям. Тепер ви знаєте, що часто виконується зберегти зуби білими і без плям.