знайти найкращі зміцнюючий лосьйон now_

Ви читали про це останнім часом? Кращі зміцнюючий лосьйон, відповідно до клінічними дослідженнями містить речовину під назвою функціональних кератину. Я дізнався інгредієнт кератину від деяких старих кремів, які використовуються для лікарень рекомендую, багато років тому. Вони були вибрані тому, що вони звільнені від перев’язок, роздратування та інші процедури лікарню, але я не був упевнений, що слово «функціональний». Будучи за своєю природою цікаві, я провів невелике дослідження.

Кератин білка. Більшість клітин епідермісу, зовнішній шар шкіри складається з кератину. Він також присутня в нігті, копита тварин, пір’я птахів і овечої вовни. Це жорсткий білок, який найбільш бути пом’якшені, якщо вона повинна бути включена в косметичних кремів. Процеси, які використовуються в більшості компаній, щоб пом’якшити його зруйнувати природі або функціональні білки.

Компанія в Новій Зеландії, називається KERATEC, розробила запатентовані технології, щоб пом’якшити білка, не руйнуючи його функціональність. Ось чому вони назвали його функціональних кератину. Вони зв’язалися великих косметичних виробників по всьому світу, пропонуючи їм можливість використовувати цей новий інгредієнт у свою продукцію. Більшість відхилив пропозицію.

Але, творці деяких з кращих зміцнюючий лосьйон прийнято. У клінічних випробуваннях, ці лосьйони було показано, поліпшити пружність більш ніж на 40% вже через 18 днів використання. Там немає нічого на ринку, яка має доведені результати подібного. Більшість з них ніколи не були оцінені для ефективності або навіть для забезпечення безпеки.

Уряд регулятори не вимагають, щоб інгредієнтів в косметичних кремів і інших косметичних бути оцінені для безпеки. Компанії повинні включати попереджуючим наклейкою Штатів “, інгредієнти цього продукту не були проаналізовані в цілях безпеки”. Але, продукти доступні для замовлення через інтернет не завжди мають Дана попереджає табличка.

Компаній, які стверджують, щоб забезпечити краще зміцнюючий лосьйон часто включають в себе речовину під назвою Argireline. Argireline являє собою синтетичне з’єднання, яке нагадує природний один. Вона повинна розслабитися крихітні м’язи обличчя, як ін’єкції ботокса зробив би. Це, як кажуть, щоб розгладити зморшки, яка часто змушує людей думати, що їх шкіра стала твердіше.

Argireline ніколи не була оцінка для забезпечення безпеки. Виробники в США писали по контролю за продуктами і ліками, який регулює косметики. Якщо з’єднання виступає як він стверджував, то це новий препарат. Якщо ні, то виробники попросили припинити ці претензії. Але, цього не зупинити інтернет-маркетологів, від її продажу.

Кращі зміцнюючий лосьйон не містить Argireline. Теорія, що звичні виразу обличчя викликають зморшки була поставлена ​​під сумнів. Це, ймовірно, не має нічого спільного з ним. Дерматологи недавно випустила доповідь, згідно якій пошкодження вільними радикалами було основною причиною зморшок і втратила пружність.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Наша єдина захист від пошкоджень вільними радикалами є могутнім антиоксидантом. Функціональні Кератин має більш антиоксидантною активністю, ніж вітамін С, Е або А. Отже, тепер ви знаєте, як знайти кращі зміцнюючий лосьйон. Вам потрібно шукати тільки функціональним кератину, але бути впевненим, що це дійсно “функціональні”.

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися про більш дивовижні природні догляду за шкірою речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули.