зберігання кучеряве волосся здоровими, коли холодно

У сухої погоди, особливо коли холодно, спеціальні міркування повинні бути прийняті, щоб зберегти волосся здоровими ‘круглий рік. Мій кращий рада, щоб уникнути зневоднення. Пити багато води може тримати вас гарна всередині і зовні незалежно від того, яка погода, але буде особливо допомогти вашій шкірі голови. Вода є одним з найбільш важливих частин моєї рутини, змушуючи мене виглядати і відчувати себе здоровою голови до ніг!

Якщо у вас чутлива шкіра, ви можете уникнути шампуні і кондиціонери з великою кількістю барвників і духи, які можуть зробити його гірше. Якщо ваша шкіра голови суха, зволожуючий кондиціонер може зробити трюк. Якщо ви запитаєте мене, кондиціонера є панацеєю для літанія кучерявим волоссям біди. Але будьте обережні. Якщо у вас немає добре промити, накопичення може також призвести до пластівцями. Є багато хороших варіантів там. Оливкова олія є великий природний кондиціонер, який ви можете знайти на вашій верхньої лічильник кухні!

Однією з характерних рис кучеряве волосся, особливо якщо це товста, то, що це, можливо, не потрібно мити щодня. Це може бути складно, якщо ви плавати або грати у спортивній команді, але якщо у вас немає, спробуйте покласти на шапочку для душу, перш ніж стрибати в душі. Це дозволить шкірі голови, щоб зберегти деякі натуральні масла і відновити її природний баланс. Поєднання сухого зовнішнього повітря і сухого повітря всередині (завдяки обігріву приміщень) дійсно може зробити власний природний кондиціонер вашого тіла активу.

Ми знаємо, що тепло може висохнути наших волосся, випрямлення і надлишок сушка феном будучи першим приклади, які приходять на розум. Довгі, гарячий душ (у той час як один з моїх улюблених способів, щоб розслабитися перед сном в особливо холодні ночі) також може мати той же ефект. Спробуйте зменшити температуру небагато, так що це не зовсім так опіків і подивитися, якщо ваші волосся не йде на користь!

Зима може бути тужлива часу, але одна річ, яку не повинні страждати в холодні місяці твоє волосся! Так, піклуватися про нього, і насолоджуйтеся безкоштовним пластівців, блискучими замками з січня по липень.