Як зробити ваші зуби біліші природним чином

Коли мова заходить про ваших зубах з’являються білі, старіння не є вашим другом.
Щоб довести, що точка, наступного разу ви виходите Озирніться навколо та помітити, що більшість людей мають або сіруватий відтінок або жовтого відтінку з кольором є зуби. Сірий і жовтий тільки посилиться в зовнішності з віком і дуже небажаним, коли прагнення до кінцевим результатом сяючою посмішкою. Коли я вчився в коледжі, моя мати сказала мені носити сині основі рожевою помадою, тому що колір помади нейтралізує жовті зуби таким чином роблячи їх білішими.

Спробуйте кілька з таких рад для досягнення біліше зуби в природному здоровому образі.
1. Змішати суміш харчової соди з трохи лимонного соку і солі в якості зубної пасти. Будьте обережні, щоб використовувати тільки невелика кількість лимонного соку через кислоти, які можуть бути шкідливі для емалі на зубах. Сіль буде діяти в якості засобу для виведення плям на ваших зубах. Менше означає більше при спробі чайові.

2. З’їсти полуницю! Чи знаєте ви, що полуниця містять натуральні відбілюючі речовини? Ви можете зробити пюре з полуниці і додати невелику кількість на зубну пасту. Це дійсно робить свою справу, але ви повинні дотримуватися обережності, тому що полуниця не тільки містять кислоту, а також насіння. Ви можете розглянути можливість використання збору води після застосування цієї суміші, щоб видалити залишок кислоти, а також вбудовані насіння.

3. Селера, огірки, брокколі, моркву, джікаму та сировина солодка картопля всі повинні стати частиною вашого щоденного раціону для різних причин, включаючи зуби. Ці типи високо Хрусткі овочі дійсно працюватиме для розчинення молекул, яка може викликати глибокі плями. Умм! Частково нагадує мені лицьового exfoiliater тільки для зубів.

4. Пероксид водню є основним інгредієнтом в більшості зубами відбілювачі для рецепта покупки. Використання рідини для полоскання рота, яка містить невелику кількість перекису водню.

OH! Так! Помада теорії мами дійсно працює. Спробуйте, що кулер тоноване Рожевий середовища, якщо у вас є жовті відтінок ваших зубів.