як знайти волосся проекти, які мають право на вас

Є так багато різних стилів волосся, щоб вибрати з цих днів, здається, що навіть тенденції говорять: «Все, що йде! Хочете короткі, колючими волоссям або гладкий боб? Хочете довго, надувні локонами або плоскою, як дошка волосся? А як щодо кольору? Як щодо кремезний блондинки штук або кілька простих моментів? Ви думаєте про рух платинової блондинкою? Як щодо синій чорний? Додати в опції розширень і волосся тче і небо дійсно межа.

Є багато волосся журнали доступні, деякі навіть спеціально для волосся дизайнерів. Підібрати кілька з них, і через сторінку. Крім того, перевірити деякі з журналів про життя зірок, а також. Багато хто з провідних зірок, як бути на “передній край”, коли справа доходить до їх волосся, і ви можете побачити, що вам подобається. Незалежно від того, де ви бачите зачіску який вас цікавить, вирвати картину. Справді, вирвати декілька.

Далі, записатися на прийом до стиліст. Ви можете піти з висококласним стилістом волосся, якщо ви турбуєтеся про введення вашого волосся в руках дилетанта. Чим тонше салони залучаємо експертів, щоб дати їх комоди волосся останні тренінги по всій нової техніки, так що ви можете бути впевнені, що вони будуть знати, що вони роблять, навіть якщо ви вирішите диких дизайну.

Принесіть фотографії, які ви вибрали для вашого волосся призначення і показати їх своїм стилістом. Він або вона буде в змозі сказати вам, який стиль найкраще працюють з вашим типом волосся і формі обличчя. Якщо ви зацікавлені в кольорі або моменти, він або вона буде в змозі допомогти вам вибрати те, що буде лестити ваш природний тон шкіри. Не соромтеся, щоб привести всі фотографії зачіски, які звертаються до Вас, незалежно від того, наскільки вони відрізняються. Залежно від текстури і природні схильності вашого волосся, ви можете виявити, що будь-яка з них буде відмінно підходить для вас.

Якщо ви не впевнені, що ви хочете, коли ви робите ваші волосся призначення, переконайтеся, що ви просите достатньо часу, щоб робити те, що ви хочете. Шампуні, вирізати і стиль може зайняти всього півгодини, але якщо ви хочете щось трохи більш інтенсивний колір або як основні моменти, то вам необхідно звернутися за додатковий час. Відбілювання відбувається ще довше. Просто дайте адміністратору знаєте, чого хочете, і вона скаже вам, як довго призначення повинно бути.

Що б ви не вибрали, будьте сміливими і йти за нею. Спробуйте щось зовсім незвичайне або створити свою власну зачіску зі стилістом. Виберіть те, що ви ніколи не пробували до або ніколи не думав. Ви ніколи не знаєте. Ви можете закінчити тим, що змінився весь ваш стиль, щоб відповідати.