як запобігти темні кола – в архіві поради по красі

Багато людей відчули темні кола під очима або волі. Цим клопітно плями важко приховати і ще важче позбутися. Є багато факторів, які викликають це зміна кольору шкіри – деякі з яких є неминучими, такі як вік або захворювання. Однак Є багато практичних способів їх запобігання.

Отримайте ваш сон: На ​​даний момент це найбільш поширена причина темний коло. Сон дуже важливий для вашого здоров’я в цілому. Ваша шкіра відновлює себе вночі, коли ви відпочиваєте, це прекрасний час, щоб застосовувати крем, щоб допомогти живлять і відновлення шкіри.

Зберегти шкіру зволоженою: Наша шкіра є найбільшим органом на наших тілах. Дуже важливо для нас, щоб пити багато води протягом дня. Я рекомендую з пляшкою води металу з собою і тримати заправки з фільтрованої водою.

Обмежте ліків: препарат має великий вплив на загальний стан здоров’я. Деякі ліки насправді зробити вашу шкіру слабше сприяння темні кола. Зробіть своє дослідження, коли приймати будь-які ліки та спробуйте слідувати більш природного режиму здоров’я. Хімічні речовини жорстка на наших тілах, і вони завжди мають побічні ефекти.

Приймайте вітаміни і мінерали: Вітаміни та мінерали мають вирішальне значення для запобігання темних кіл під очима, сама зцілення вітаміни і мінерали:

1. Вітамін К: Він не тільки допомагає зменшити набряклість і ремонт пошкоджених капілярів, покращує циркуляцію крові потік.

2. Вітамін С: Вітамін С необхідний для побудови колагену, який є найбільш важливим білка в організмі. Це так важливо, тому що це компонент сполучної тканини, які мають структурні і підтримуючих сполук, які є життєво важливими для кровоносних судин і тканин серця. Організм не може виробляти колаген без вітаміну С.

3. Вітамін Е – Цей вітамін допомагає захистити від будь-яких вільних радикалів в організмі, і це також допомагає регулювати вітаміну А. Вони відмінно працюють разом на зменшення темних кіл.

4. Залізо: нестача заліза призводить до шкіри, щоб бути блідим і прозорішим змушуючи вени, які блакитного кольору, щоб виділитися і бути більш помітними.

5. Вітамін А: Вітамін А допомагає відновити і підтримувати тканини шкіри під очима. Це також допомагає в боротьбі з процесом старіння. Це дуже зцілення і допомагає боротися проти будь-яких інфекцій, які можуть бути на шкірі.

Зменшити стрес: Стрес є причиною багатьох проблем в організмі в зв’язку з тим, що, коли ви підкреслили важко для нашого тіла, щоб розслабитися, щоб відновити себе. Сон стає переривається і ваше тіло не виділено необхідну кількість часу, щоб виправити себе і відпочити від щоденного зносу. Коли наше життя стає стресової ми часто нехтуємо наші звички в їжі, сні і релаксації. Будь ласка, зробіть глибокий вдих і дозвольте собі добре виспатися вночі.