рибні відходи можуть відігнати зморшок

Смердючі частини риби може незабаром стати важливими складовими краси. Це було виявлено вченими з Національного інституту водних та атмосферних досліджень (НИВА), який сказав, що риба відходів може мати ключове значення для зморшок майбутньому.

Це не кажу, що ви повинні зібрати решту риби, розтерти їх в пасту, і втирати їх по всьому вашому обличчю сьогодні ввечері. Дослідники говорять, що вона не працює таким чином. Але вони думають, що риб’яча шкіра, печінка, зябра, очі та інші відходи риби незабаром може внести свій шлях до косметики лічильники скрізь.

Це може звучати рибний але дослідники виявили, що рибні відходи має здатність проникати клітини шкіри і запобігти появі зморшок від формування. Підставою для оптимізму знаходиться в п’яти-річного дослідження за участю не менше 150 різних видів риб.

Дивлячись у здатності риб частин вплинути клітинах шкіри, вони виявили, що yuckiest частини риби насправді мають шкіру регенерують. Клітини шкіри, які піддавалися впливу цих смердючих частин риби тривав довше і повільніше віці.

“Вони не ведуть себе як звичайні захисні УФ наприклад, які в першу чергу наносять шар поверх вашої шкіри, але, здається, насправді потрапити в клітини і насправді захищають від всередині клітини”, сказав д-р Нива Вікі Уебб.

Через ці обнадійливих результатів, рибних відходів незабаром буде додана до кремів для шкіри у Франції для людського тестування. Департамент персоналу магазину краси вже сповнені ентузіазму і хвилювання, як вони готуються до цього рибний революцію в догляді за шкірою.

“Це, напевно, один з тих продуктів, що люди будуть приходити і пробувати і якщо вони знаходять він працює на них вони будуть продовжувати, щоб купити його”, сказав Гері Ніколсон Kirkcaldie & Плями універмагу.

Тих, хто відкритий до експериментів може бути досить сміливими, щоб застосувати частини риби НИВА себе, але застеріг від цього, кажучи, не всі частини гарні для шкіри.

“Не намагайтеся повторити це вдома”, говорять дослідники.

В даний час, ви можете уникнути зморшок, обмежуючи вплив смертельної сонячних променів, використовуючи хороший зволожуючий крем і сонцезахисний крем, кинути палити і уникати повторюваних виразів обличчя, як посміхається або супиться. Якщо ви не можете чекати рибу креми з’являтися на ринку і відчайдушно хочуть позбутися від зморшок швидко, безпечнішою альтернативою є Dermaxin. Цей потужний винищувач зморшок містить безліч антивікових інгредієнтів, які омолоджують і оживити шкіру, щоб дати вам здоровий блиск.