природний освітлювач місці віку – що cosemtic компанії не хочуть, щоб ви знали

Це неймовірно! У міру старіння населення, анти-старіння продуктів стали новій землі битву за споживчі доларів. Але косметичні компанії починають втрачати свої позиції як споживачі стають більш освіченими про те, що вони поміщають на своїй шкірі. Ці компанії живуть у страху перед споживачами, як і ви, звертаючись до продукти, такі як природний освітлювач місці віку, тому що ви знайшли те, що вони не хочуть, щоб ви знали.

Бачте, ці компанії заробили мільйони доларів протягом багатьох років використання геніальні бізнес-модель: зробити продукти по догляду за шкірою з найдешевшими інгредієнтами і витрачати багато грошей на телевізор і гламурного журналу реклами.

Я повинен визнати, що протягом багатьох років я був висмоктаний у вигляді красивих знаменитостей просування продукції, які було важко чинити опір.

На щастя, з віком приходить мудрість … поряд з пігментних плям, ліній і зморшок. Я купив кожен анти старіння продукту, що моя улюблена кінозірка заохочував мене купити. На жаль, моя шкіра не змінилася. Я почав щось підозрювати, побачивши той же список синтетичних хімічних інгредієнтів на кожній етикетці кожного продукту, який я купив.

Я провів невелике дослідження і з’ясував, що ці синтетичні хімічні речовини, не мають нічого спільного з зцілення старіння шкіри. Істинне зцілення може відбуватися тільки на клітинному рівні, і ці синтетичні речовини не можуть проникнути, глибоко. І навіть якщо б вони могли, їх синтетичних складових робить їх не в змозі підтримати здорову функцію клітини.

Що вони можуть зробити, однак, утворити гіпсовий, як фільм, який, тимчасово, заповнює лінії і зморшки. Ось чому вони можуть піти з оголошеннями, які говорять, що їхній продукт покращує ваш зовнішній вигляд.

Але те, що про продукти для видалення пігментних плям? Не ваша бабуся клянусь їй банку Porcelana?

Ну, ці продукти працюють. Але є дві проблеми, пов’язані з використанням цих типів освітлювачів вік місці. По-перше, вони містять той же список синтетичних хімічних речовин, як мінеральне масло, діоксан, спирти і аромат. По-друге, що більш важливо, інгредієнт освітлення шкіри в цих продуктах, гідрохінон, останнім часом ставиться під сумнів наукові експерти.

Деякі дослідження цієї речовини гідрохінон пов’язали з підвищеним ризиком раку. Хоча як і раніше безрезультатно, ці висновки були порушення достатньо, щоб спонукати деяких країн заборонити його використання.

Але моє мислення “, навіщо ризикувати?” Зі зростанням ринку натуральних продуктів по догляду за шкірою, його легко знайти природне Lightener місці віку, це безпечно, а також, ефективною.

Я, особисто, були великі результати з природним Lightener місці віку розроблені з рослини під назвою Extrapone Nutgrass кореня. У клінічних дослідженнях Nutgrass корінь зміг зменшити утворення і злипання шкірного пігменту, меланіну, більш ніж на 41% … без побічних ефектів.

В результаті моїх досліджень, я тепер не використовують нічого, крім виробів з натуральних екстрактів, без синтетичних хімічних речовин. Я дізнався, що моя шкіра зажила, тому що натуральні екстракти здатні проникати глибоко через мою шкіру і в моїх клітинах, де вони живлять і підтримують здорову функцію клітини.

Тепер, коли ви знаєте, що косметичні компанії не хочуть, щоб ви знали, що ти наступний крок? Чому б не зробити деякі дослідження вашої власної? Це не важко, і я думаю, ви будете приємно здивовані, як продукти, такі як природний освітлювач місці віку можуть значно зцілити і поліпшити свій зовнішній вигляд.