особи Ліпосакція – витрати, ризики та альтернативні рішення

На лицьовій ліпосакції, жир видаляється з нижньої лицьової структури для поліпшення зовнішнього вигляду обличчя. Хоча тіло людини починає виглядати краще за допомогою дієти і фізичних вправ, втрата ваги не завжди впливає на обличчя. Для видалення опуклостей на кожній стороні обличчя і під підборіддям, ліпосакція може бути виконана.

Операція може тривати більше трьох годин, залежно від кількості жиру повинні бути вилучені. Загальною або місцевою анестезією використовується для статечний пацієнта, а потім велика кількість розведеного анестетик вводиться в шкіру, а також деякі ферменти, які буде зламати жир.

Рішення зробить обличчя набухають і дають хірургу більше простору для вставки пилососом трубку, яка називається канюля між шкірою і основної тканини. Хірург використовує розпилювання руху для переміщення канюлі вперед і назад під шкіру і висмоктують жирової тканини. Тертя цей рух нагріває трубки, так що досвідчений хірург буде взяти невелику перерву кожен так часто, щоб дозволити йому занадто охолонути.

Залежно від необхідної роботи, більшість пластичних хірургів вважають, що ліпосакція обличчя або шиї ліпосакції коштуватиме від $ 2000 і $ 5000 в середньому. Пацієнтів попереджають про рух після хірурги, які стягують менше, тому що, в більшості випадків, ці лікарі не мають достатнього досвіду або досвіду, щоб зробити роботу правильно.

Пацієнти, які сказали, що вони були не задоволені роботою, як правило, ті, хто заплатив $ 700 до $ 1000 за процедуру. Їх скарги коливалися від відчуваєте нестерпний біль протягом всієї процедури, до придбання печінки та пошкодження серця після операції через затримку рідини. Деякі пацієнти страждають від психологічних проблем під час періоду одужання та інші говорять, що операція не вдалася.

Кілька випадків некроз шкіри були зареєстровані в результаті чого загинули та шкіри злущуються області оперованих. Інші пацієнти описано отримання сірому яких осередки жовтувато Кот під шкірою. Події тертя горіння сталося ще й тому недосвідчені хірурги не знали, що трубка стає дуже жарко.

Більшість авторитетних хірург не будемо рекомендувати агресивні особи ліпосакції, бо порушення викликані жолоби зроблені канюлі на жир як правило, з’являються тому, що процедура не може бути зроблено досить глибоко під шкіру обличчя, щоб приховати це. Рубцов і синців буде також легко показати-під тонкої шкіри.

Якщо світло ліпосакції не може досягти бажаного ефекту, пацієнт зробив думати про те, щічної жиру розріз майданчика. Тут жиру під щоку хірургічним зішкребти та шкіра непомітно відремонтувати.

Відносно новим методом ліпосакції, яка все ще вивчається, є використання ультразвукових технологій. Інструмент застосовується зовнішньо тим самим ефективно звести до мінімуму ризик інфекції, такі як сіра і некроз шкіри. А так як цей метод охоплює більшу площу, ніж тонка трубка канюлі, ніяких порушень під шкіру не очевидна. Результати на декількох піддослідних досі були позитивними і вчені розробляють технологію з оптимізмом дивляться його до цих пір.

Єдиний практичний нехірургіческіх альтернатива в даний час є використання особи вправи. Ці особи вправи були використані протягом десятиліть багато знаменитостей, моделі і звичайні люди, як я і ти.

Є деякі, які стверджують, що деякі креми для обличчя може мати позитивний ефект. Тим не менше, ці креми працюють тільки на поверхні, і результати не так легко очевидно. У більшості випадків, пацієнт не зрозуміє, що крем не не працює, поки після довгого періоду. Потім пацієнт повинен терпляче переключитися на інший бренд і чекати результатів, або його відсутність, щоб показати ..

Ще одна нехірургіческіх альтернатива використанню Shapewear одягу. Хоча багато лікарів марити про свій успіх, Shapewear одягу призначені для носіння на інших частинах тіла. Якщо хтось не може придумати одяг, який можна носити на обличчі кожен день, це не заважатиме людям отримувати особи ліпосакції.