навчання про захист від сонця

Захист від сонця просто охорона організму від несприятливого впливу сонячних променів. Занадто багато сонця, як було показано привести до пошкодження шкіри і рак шкіри. Австралія має самий верхній рівень захворювання на рак шкіри в світі, часто через надмірного впливу УФ-випромінювання. Частина сонячної енергії, яка досягає нас на землі складається з невидимих ​​променях ультрафіолетового (УФ) випромінювання. Коли ультрафіолетові промені (UVA і UVB) вводять під шкіру. Сонячне світло містить три типи ультрафіолетових променів: UVA, UVB і UVC. UVA засмага не допоможе захистити шкіру від подальшого пошкодження сонцем, а лише колір і виробляє помилкове відчуття захисту від сонця.

UVB промені також небезпечні, викликаючи сонячні опіки, катаракти (помутніння кришталика ока), і пошкодження імунної системи. Більшість променів UVB поглинені озоновим шаром, але достатня кількість цих променів через завдають серйозної шкоди. Близько 90% UVB промені поглинаються озоном, водяною парою і вуглекислим газом, перш ніж вони можуть дістатися до поверхні Землі. UVC промені є найбільш небезпечними, але, на щастя, ці промені блокуються озоновим шаром і не досягають землі. Засмага видимий тип ушкоджень, який з’являється тільки через кілька годин після перебування на сонці. У багатьох людей, цей тип ушкоджень також викликає засмагу.

Веснянки, які виникають у людей з блідою шкірою, як правило, через перебування на сонці. Веснянки майже завжди ознака того, що ВС травмувати сталося, і, отже, свідчать про необхідність захисту від сонця. Ультрафіолетові промені світла також може викликати невидимі пошкодження клітин шкіри. Кращий спосіб уникнути сонячних опіків хочемо обмежити час перебування на сонці, особливо в години пік між сонячним світлом 10 ранку і 3 вечора Для захисту від сонця, одяг має охоплювати якомога більше шкіри, як можливо (тобто довгі рукави, коміри, довгі брюки або спідниці). Колір не настільки важливо. Темні кольори дають більш надійний захист від UVB, але вони можуть змусити вас почувати себе більш гарячим.

Людям з чутливою шкірою, які швидко горять і повинна витрачатися багато часу на відкритому повітрі повинні завжди застосовувати сонцезахисний крем з SPF 30 або більше. Носіння сонцезахисних окулярів хорошої якості можуть захистити очі. Сонцезахисних окулярів лінзи повинні ввібрати в себе всі UVB і UVA. Очі немовлят і малюків повинні бути захищені, якщо тримати їх подалі від сонця і за допомогою капелюхи і тіні. Анестезія креми на шкіру може трохи допомогти, але вони можуть жалити, коли ви кладете їх на, а також може викликати роздратування шкіри. Прохолодна вода, здається, щоб заспокоїти, і використання болю (наприклад, парацетамол) може допомогти. Протизапальні креми, такі як ті, які використовуються для екземи може бути корисним.