лівою рукою ножиці волосся

Якщо ви, Aore лівша стиліст, він, AOS гарна ідея, щоб знайти розраду в той час укладання волосся з лівою рукою ножиці волосся.

Багато лівші стилісти роблять помилку, пристосовуються до використання правою рукою ножиці, які можуть бути незручними і ніколи не будуть відповідати природним рухом лівої руки. Це значною мірою впливати на вашу укладання волосся здібностей і результатів, так що якщо ви, Aore лівшею потім використовувати лівшів ножицями замість того щоб повернути правшів ножицями навколо та використовувати його у зворотному напрямку. який настільки ж ефективним, як за допомогою ножиць для різання паперу переплутаєте.

Щоб визначити справжній лівша ножицями волосся, дивитися на становище отворів для пальців. Верхній отвір палець повинен бути там, де ви помістіть палець і нижня повинні бути там, де ви розміщуєте свій великий палець. Це абсолютно протилежно правшів ножицями і саме те, що потрібно для швидкої і зручної різання. Деякі компанії пропонують можливість оборотного напруги систем керування, які дозволяють встановити ножицями з регулятор проти звернена до Вас, як це було б на істинний лівша ножицями. Це нормально для людей, які хочуть продовжувати різання з правою рукою ножиці, але він як і раніше правшів зрушення, і, звичайно, не призначені для використання лівою рукою стиліста.

Якщо у вас є ідеальна пара лівша ножицями волосся, ви, Äôll хочете зберегти їх в ідеальному стані для гладкою і швидкого різання з кожним використанням. Ось декілька порад:

Очищення: Дайте леза точити після кожного використання, щоб тримати їх вільними від ДБЖ збірки і переконатися, що ваш ножицями готове до наступного використання. При використанні дезінфікуючих засобів, не використовуйте один з водною базою, як вода з будь-якого джерела може пошкодити ножицями. Замість того, щоб використовувати тільки продукти на основі нафти.

Мастильні: Після очищення та сушіння ножиці, відкрийте уважно на кут 90 градусів. Один раз на день падіння одну або дві краплі олії (краще всього використовувати масла з голкою) в ножиці між лопатями і навколо гвинта або повороту області, що містить лопаті разом.

Заточення: Тримайте ваші леза катани різким, отримуючи їх загострені кожні 500-700 стрижки кваліфікованим точилку або особою, який продав ножиці для вас.

Зберігання: Ножиці потрібен кисень, щоб дихати, так зберігання має першорядне значення. Ніколи не зберігайте ножиці в пластиковій коробці, або в пластиковому корпусі будь-якого типу або мають інші доторкнутися ножицями ножицями. Реальний шкіряний чохол працює краще і багатьох провідних брендів дати один зі своїм продуктом.

Виконайте наступні поради з обслуговування і ви, Äôll бути різання і укладання, як ніколи раніше з зручною лівою рукою ножиці спеціально розроблені, щоб задовольнити вас і ваших клієнтів.