керівні принципи для макіяжу день на пляжі

Я люблю день на пляжі. Існує тільки те, про хороший, розслабляючий день насолоджуюся, слухаючи хвилі. Я, АОМ не впевнений, що мені найбільше подобається пляж. Я люблю пісок, океан, і особливо купальних костюмах. Моя єдина скарга про пляжі, і це, AOS незначне, є хаос уламків пляжі з моїм макіяжем.

Незалежно від того, який тип макіяжу я носив або як я носив його, я зазвичай повертався від пляжу, дивлячись як щось, що прибило до берега. Іншими словами, я не зробив, АОТ виглядають занадто добре.

Спекотне сонце, ще спекотніше пісок і хвилі не може бути моїм макіяжем, AOS кращого друга але це не, АОТ, що я можу, АОТ спробувати різні секрети макіяжу протягом прекрасного дня на пляжі. Ці поради допоможуть вам виглядати на всі сто для всіх цих гарячих хлопців Наступного разу ви плануєте протягом дня на пляжі.

Найважливіше, що ви можете зробити протягом дня на пляжі застосовувати сонцезахисні креми. Навіть якщо це, AOS хмарно, холодно або дощитиме. Ви повинні застосовувати його, перш ніж іти на сонці і прикладних часто протягом дня. Спробуйте використовувати сонцезахисний лосьйон з SPF-30 або вище. Чим вище SPF, тим більш ефективною вона захищає шкіру від шкідливих сонячних променів і запобігає раку шкіри.

Хороший спосіб нанесення сонцезахисного крему для відлущування шкіри на обличчі заздалегідь. Потім застосуйте близько 15-20 хвилин до виходу на вулицю. Повторно його навколо кожні два або три години.

Навіть тон шкіри використанням фонд, який відповідає вашому природному кольору. Можливо, вам доведеться застосовувати консилер, щоб покрити будь-які плями ви пропустили.

Використовуйте рум’яна кольору ваш природний колір спалахнув і застосовувати його за допомогою великої кисті з широким рухом на яблука щік. Завжди йти з природний вигляд не перестаратися. Звичайно, водонепроникний шлях тут.

Пропустити використанням будь-якого макіяжу очей, так як це буде просто змивають у воду або виглядати неприродно і страшно. Замість цього просто використовувати один колір на ваших століттях і водонепроникної коричнева або чорна туш.

У той час як більш якісні продукти можуть бути більш дорогими, вони часто дають кращі результати. Якщо у вас жирна шкіра, використовуйте порошок, щоб встановити ваш макіяж.

Використовуйте чистий колір на ваших губах, що на один-два тони темніше, ніж ваш природний колір губ. Спробуйте чистий відтінок губ з мерехтливим SPF 15 або більше, щоб дати вашим губам блиск і більший захист від сонця, а також. Для багатьох жінок, блиск для губ, зазвичай, надає більш ніж достатньо квітів.

Носіть з собою будь декоративної косметики ви думаєте, що потрібно протягом дня у ваш пляжну сумку. Можливо, вам доведеться повторно застосувати.

Коли ви залишаєте пляж, ніколи не думайте, що ви захищені від сонця, поки ви не заспокоюють і зволожують шкіру для макіяжу. Алое Віра дуже ефективне рослина для цього. Це дає найкращі результати досягаються при використанні його як безмасляний зволожуючий після потовиділення протягом дня на пляжі.

Якщо ви, Äôll грітися під сонцем весь день, носити довгі капелюхи є хорошою ідеєю. Це ідеальне місце для приховування вашого обличчя і волосся, щоб запобігти подальшому пошкодження НД