дізнаєтеся, як скоротити ваші волосся в домашніх умовах

Підтримка чистої і здорового волосся є важливою частиною особистої гігієни. Щоб досягти цього, важливо, щоб прибрати і скоротити ваші волосся регулярно. Іноді люди не можуть піти в салон для професійної стрижки або зачіски. Обрізки волосся в домашніх умовах використовуючи професійні ножиці для різання волосся може допомогти вам позбавитися від цієї проблеми, але, як ви скоротити ваші власні волосся?

Нижче наведені деякі поради дотримуватися при обрізки ваших власних волосся

Це більш зручно, щоб скоротити мокре волосся, ніж сухе волосся. Перша шампуню волосся правильно, потім висушити його і вичісувати всі заплутує. Тримайте пульверизатор з водою поруч, щоб використовувати, якщо ваші волосся починає сохнути. Будьте впевнені, що ваші волосся ножицями досить гострими, щоб запобігти їх рвати на собі волосся, а ви спробуйте скоротити його. Якщо ви плануєте, щоб скоротити ваші власні волосся на регулярній основі, це важливо і варто вкладати кошти в професійну зсуву стрижки, бритви, машинки для стрижки та філіровочние ножиці.

Прочитайте наступний, щоб допомогти зрозуміти, як використовувати ваш ножицями волосся і досягнення бажаного розрізу.

Нормальний прямого крою

Немає нічого краще, ніж прості зачіски. Більше того, це набагато легше досягти простого крою волосся в домашніх умовах .. Найпростіший стрижку зробити в домашніх умовах “все однієї довжини” тип стрижки.

Визначити довжину ви хочете, і скоротити ваші волосся відповідно. Як тільки ви знайдете довжину, що особливо лестити, передбачається, що ви вимірюєте волосся для подальшого використання. Починаючи з невеликих ділянок, вичісувати волосся і захопити частину вашого волосся між вказівним і середнім пальцем. Виміряйте волосся до певної довжини і відхопити Особливо ретельно за допомогою ножиць волосся. Продовжуйте таким чином до поки ви не обрізані всі ваші волосся. Ця техніка стрижки волосся може бути використана як для чоловіків і жінок з використанням різних марок ножиці для стрижки волосся. Слід пам’ятати, що довжина волосся може варіюватися від близько до шкіри голови нижче плечей.

Професійний різальний

Або ж ви віддаєте перевагу більш професійний вид різати? Якщо це так, то ви можете почати з професійним вирізати, а потім просто відхопити приблизно така ж кількість волосся з усіх частин голову на регулярній основі, використовуючи свої власні професійні ножиці для різання волосся і зберегти стиль. Як правило, волосся на різних ділянках голови ростуть з різною швидкістю. Якщо ви вирішите слідувати цій техніці, рекомендується, щоб ви час від часу консультуватися перукаря, щоб запобігти ваші волосся від стає нерівномірним.

Інша стильна стрижка

Ще одна ідея з дуже простої, але привабливий стрижка є нахилитися і розчісувати вологе волосся прямо вперед. Використовуйте свої пальці, щоб пригладити волосся і використовувати деякі дуже гострі професійні ножиці для різання волоски, щоб скоротити довгі прямі поперечнику. Переконайтеся, що Ви працюєте в невеликі ділянки і зробити це з одного боку на іншу. Після того як ви закінчите, перевірте, щоб переконатися, що стрижка парне. Частина вашого волосся прямо в середині голови. Потім виміряйте невеликі ділянки вашого волосся по обидві сторони від частини між вказівним і середнім пальцем, щоб шукати будь-які довгі шматки. Якщо є довгі шматки, використовуйте свої ножиці для стрижки волосся ретельно відрізати їх.

Як отримати більше практики Самостійна стрижка на дому, ви можете спробувати деякі складні, але стильні волосся скорочень в домашніх умовах. Рекомендується, щоб вам придбати відео стрижки волосся, яка надає докладні інструкції та дозволяє глядачеві відтворити відео, щоб допомогти йому або їй вчитися.