в брекети, можливість відновити самоповагу для деяких

Брекети пристроїв носили в роті, з метою привести зуби в ідеальне вирівнювання.

Є кілька факторів, які можуть призвести зуби випадають з вирівнювання. Першим з них є “просто природі:” Де людина просто народжується з нерівні зуби. Справді, дуже мало людей народжуються з ідеально рівні зуби. Більшість з нас народжуються з нерівні зуби, і тільки ступеня тяжкості різною – і перекоси в деяких людей, які є достатньо великий, щоб покласти їх у величезний недолік, ‘виглядає мудрим. Навіть ті, хто народився з ідеально рівні зуби, однак, швидше за все, щоб знайти себе починаю втрачати, що ідеального вирівнювання з часом, якщо вони не роблять щось, щоб підтримувати його. Таким чином, ми в кінцевому підсумку з ситуацією, коли практично всі, хто хоче зберегти або придбати ідеальний зубний Вирівнювання використовувати брекети.

Це, однак, люди з тяжкою зубної зміщення, у кого в брекети, можливість почати нове самостійне почитає.

Щоб зрозуміти, як брекети стали інструментом для відновлення самоповаги, важливо цінувати те, що ми живемо в момент часу, коли прийняття суспільством стала надзвичайно умовно. На відміну від попередніх людських суспільствах, які зазвичай готові прийняти всіх своїми “бородавками”, сучасне суспільство буде приймати тільки вам, якщо ви відповідальні певним критеріям. Здебільшого, один з критеріїв, яким ви повинні зустрітися для того, щоб домогтися визнання сучасного суспільства є те, що добре виглядати. Якщо ви не дуже добре, ви, ймовірно, виявите, що суспільство не дуже позитивно про вас.

Майже неминуче, відмова викликає почуття власної гідності людини, на якого встановлюються стрімко падати. Самоповага, до речі, є повага треба для себе. Але поки це «я» гідності, він часто багато в чому залежить від зворотного зв’язку кожен отримує від інших. Коли ви постійно отримуєте негативний зворотний зв’язок від інших, у вигляді відмови, це починає ставати для вас – потягнувши вашу самооцінку вниз.

Тепер, як уже згадувалося раніше, одним з критеріїв для прийняття сучасному суспільстві добре виглядати. І найчастіше вона починається в порожнині рота: зубна формула, де людина розглядається, і люди, які або мають свої зуби забарвлених або неправильно неявно відхилений.

Так що для людини, яка стала предметом для відмови (з подальшим вплив на їх самооцінку) з причини їх зміщення зубів, лежить в брекети можливість повернутися до нормального, який зруйнував самооцінки. Для цієї людини, правильне і послідовне використання брекети за порадою стоматолога, ймовірно, зробить вплив в результаті чого зуби назад в ідеальне вирівнювання. Відновлення правильного вирівнювання зубів могли бачити інші стають все більш (тонко) сприяти особи. Це призведе до того, що дана особа відчуває більше сподобався, отже, починає подобається собі, що ведуть до відскоку їх самоповагу. Це відновлення самоповаги людини, до речі, може мати вплив робить їх щасливішими – як самооцінка є основним стовпом, на якому заснована щастя.