впливових візажистів

Професійний макіяж є великої промисловості в ці дні. Він пройшов довгий шлях за останні сто років або близько того. У цій статті розглядаються п’ять з найвпливовіших професійних візажистів.

Джордж Уестмор

Джордж Уестмор був одним з ранніх візажисти в кіно, але його вплив все ще відчувається й донині. Він народився у Великобританії і почав своє трудове життя в якості перукаря. На початку 20 століття він разом з родиною переїхав до США, працював перук. Це в кінцевому підсумку призвело до його переїхати в макіяж.

Уестмор пізніше почав перший в історії фільм складають відділу і навчив своїх старших синів методи професії. Пізніше два його молодших синів також працював в якості візажиста. Уестмор покінчив життя самогубством в 1931 році, але його спадщина не ходили з Ним. Його сини продовжували залишатися надзвичайно успішною в складають промисловість, в ролі, такі як складові головний у Парамаунт, глава складають по меншою Warner Bros, і глава Universal. Його онуки також працював у галузі. Кожна велика кіностудія була зворушена Уестмор сім’ї, і їх роль у фільмі становлять не може бути недооцінена.

Джек Пірс

Джек Пірс був інший ранній вплив у кіно. Спочатку він працював у кіноіндустрії в 1920-х роках. Він працював у кількох різних ролей у кіно, починаючи в якості менеджера кіно. Пізніше він спробував себе в якості актора і в якості каскадера. Зрештою він краєм у фільмі макіяж, який став його сильною стороною.

Після деяких ранніх успіхів він був найнятий Universal Pictures. Універсальний став одним з найуспішніших студій в Голлівуді, але в той час у був нещодавно встановлений. Як універсальні, так і Пірс собі, були деякі ранні успіхи, особливо в жанрі жахів. Їх ранні великий успіх прийшов разом з Дракулою в 1931 році. Багато були вражені роботою Пірса в даний час відомий жах. Його найбільш вражаюча робота, однак, прийшла пізніше, в 1930-х роках з Франкенштейном. Шлях актора Пірса перетворена Борис Карлофф Франкенштейн в легендарному донині.

Кевін Aucoin

Перший набіг Кевін Aucoin як візажист робить макіяж для моделей безкоштовно в Нью-Йорку. Роблячи це, він був виявлений в журналі Vogue. У віці всього 21 він був найнятий на межі краху становлять компанії Ultima 2. Рік по тому, в 1984 році він запустив лінію новаторських, Nakeds. На момент складають тони були зроблені окремо для чорних і білих жінок, і Nakeds була перша лінія, яка працювала на всіх тонів шкіри. Він працював з жовтим відтінком, а не рожевий або персиковий, і була революційною в той час. Лінія воскрес Ultima 2 бренду і був найвпливовішим у розвитку складають протягом наступних 20 років.

Aucoin працював з низкою знаменитостей, включаючи Мадонну, Шер, Sharron Стоун, Джанет Джексон, Тіна Тернер і Брітні Спірс, і стягується до $ 10 000 за одну сесію. Він помер у травні 2002 року.

Bobbi Brown

Боббі Браун закінчив Emerson College в Бостоні зі ступенем в галузі театрального макіяжу. Її перший великий успіх прийшов у 1991 році з випуском відстані до десяти помад, під назвою Bobbi Brown Essentials. Там було багато аспектів, щоб Bobbi Brown Essentials, протягом багатьох років, так і до цих пір синонімом складають донині.

Протягом всієї своєї кар’єри, Браун в основному працював з приводу зовнішності для журналів мод і шоу. Вона також є ексклюзивним редактором красу телевізійного шоу, The Today Show. Браун є партнером благодійного Одяг для успіху, де вона дає знедоленим жінкам привабливими одяг і макіяж для співбесіди. Вона працювала з такими, Мег Райан, Брук Шилдс і Дрю Беррімор у свій час, але тепер концентрується на роботі з не-знаменитостей.

Laura Mercier

Лаура Мерсьє народився і виріс в Провансі на півдні Франції. Вона продовжувала вивчати складають Застосування в Парижі. Незабаром після закінчення навчання їй запропонували роботу в якості візажиста і інструктором в її колишнього коледжу. Незабаром після цього вона працювала з французьким візажист, Тібо Vabre.

Мерсьє переїхала в Нью-Йорку в середині 80-х років і працював на команду, яка запущена американська версія журналу Elle. Її наступний крок працював над рекламною кампанією для добре організованої таких журналів, як Vanity Fair і Glamour. Інші клієнти Мерсьє в цей час були L’Oreal і Maybelline. У 1996 році Мерсьє почав новаторських складають лінії, яка розроблена, щоб бути придатною для всіх жінок. Лінія все ще йде сильний і продає по всьому світу. Серед Мерсьє відомих клієнтів були Мадонна і Селін Діон.

Ендрю Маршалл