Як ти, що більша посмішка

Що перше, що ви помітите про людину? За більш ніж 60% людей, які попросили, що в недавньому дослідженні, відповідь “їх посмішкою.” Велика посмішка є однією з тих активів, які кожна людина цінує. Протягом десятиліть, єдиний спосіб, щоб прикрасити вашу посмішку за допомогою лікаря-стоматолога – але в ці дні, є широкий спектр відбілювання зубів продукти на ринку, які можуть допомогти будь-якому є біліше, яскравіше посмішка, без витрат і незручностей стоматологічний кабінет візитом.

Відбілювання зубів продукти не зовсім новий. Там було зубних паст на ринку протягом багатьох років, які обіцяють відбілити зуби і дати вам яскраві, теплі посмішки. За останні кілька років, хоча, там було безліч нових відбілювання зубів продукти на ринку. З такою великою кількістю видів продукції та систем для відбілювання зубів доступна, вона може ввести в оману, щоб вибрати той, який безпечно і краще для вас.

відбілювання зубів лоток систем
Одним з найбільш часто використовуваних типів відбілювання зубів продукти лоток систем. По суті, ці продукти складаються з гнучкого лотка, який встановлений на ваші зуби. Лоток призначений для зберігання отбеливающего агента в тісному контакті з зубами протягом певного періоду часу. Деякі лотка системи призначені для застосування в кабінеті стоматолога, деякі, щоб бути приписані стоматолога і використовувати в домашніх умовах, а деякі можна придбати в аптеці і використовувати в домашніх умовах. Багато людей вважають за краще носити лотки вночі, коли вони сплять.

Є кілька відбілюючих агентів, які використовуються в відбілювання зубів продукти. Одним з найбільш часто рекомендуються лікарями-стоматологами є перекис карбаміду 10-22% розчину. Перекис карбаміду являє собою в’язку форму гелю перекису водню обраний тому, що він чіпляється за зуби. Чим краще контакт, який має відбілювача із зубами, тим краще ефект ви отримаєте від процедури відбілювання.

Більшість позабіржовому систем лоток використовувати перекис водню замість перекису карбаміду. Перекис водню є безпечним, але це не так швидко, відбілювач. У більшості випадків, якщо ви використовуєте будь-яку на дому система, це займе кілька сеансів на день протягом декількох тижнів, щоб досягти тих же результатів, що Ваш стоматолог може отримати в своєму офісі в двох-трьох дев’яносто хвилинних занять. Тим не менш, ви будете платити за швидкість – кабінет лікаря відбілювання може коштувати цілих $ 500 за одну сесію. Вдома система може коштувати всього лише $ 30 за загальне лікування.

смужки для відбілювання зубів
Другий популярний спосіб відбілювання зубів є використання смужки для відбілювання зубів. Як і в аптеці системи лоток, активний інгредієнт в смужки для відбілювання зубів є пероксид водню. Замість того щоб використовувати обладнані піднос і капи, смужки для відбілювання зубів призначені дотримуватися ваші зуби і утримуйте перекису водню проти них. Вони набагато зручніші для більшості людей, які можуть вибрати, щоб носити їх в нічний час або протягом дня. Як правило, вони вимагають кілька 30-хвилинних занять на день протягом декількох тижнів. З іншого боку, вони не настільки ефективні, як лоток систем. Тому що вони охоплюють тільки передні зуби, а тільки ті зуби страждають. Крім того, через формі, вони часто залишають пожовклим область зуба поблизу лінії ясен.

відбілювання зубів ясен та зубних паст
Інші відбілювання зубів продукти включають в себе зубні пасти, зубні нитки і жувальної гумки. Ці продукти містять дуже слабкий розчин перекису або інший відбілюючий агент. Тому що вони не залишатися в контакті з зубами протягом тривалого часу, їх ефект мінімальний. Тим не менш, вони корисні в підтримці яскраві посмішки в поєднанні з іншого метод відбілювання зубів.

Білі зуби і яскрава посмішка може підвищити вашу впевненість і поліпшити свій зовнішній вигляд. Для допомоги у виборі кращих відбілювання зубів продукт для ваших зубів, зверніться до стоматолога, які можуть порадити вам, який метод буде працювати краще для вас.

Copyright Джаред Уїнстон, 2006. Всі права захищені.